Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co poszło nie tak? Szwedzki milioner przerwał milczenie. To dlatego rozwiódł się z Joanną Liszowską
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.09.2023 22:16

Co poszło nie tak? Szwedzki milioner przerwał milczenie. To dlatego rozwiódł się z Joanną Liszowską

Ola Serneke zdradził powody rozstania z Joanną Liszowską, fot. KAPIF
Ola Serneke zdradził powody rozstania z Joanną Liszowską, fot. KAPIF

Ola Serneke zdradził powody rozstania z Joanną Liszowską. Dlaczego się rozwiedli? Kto zawinił? Szwedzki milioner wreszcie wyłożył kawę na ławę.

Kiedy Joanna Liszowska i Ola Serneke się rozstali?

Joanna Liszowska przez prawie dekadę była żoną szwedzkiego milionera. Wspólnie doczekali się dwóch córek i nic nie wskazywało na kryzys w ich relacji. Tym większe było zaskoczenie, gdy aktorka przekazała informację o rozstaniu.

W krótkim poście z 2019 roku wyznała, ze już nie jest w związku z Olą Serneke. Rozwiedli się długo przed zamieszczeniem poniższego komunikatu:

Oto naga PRAWDA. Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. […] Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy – napisała Joanna.

Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Synek Rozenek i Majdana poszedł na urodziny. Za prezent został skrytykowany w sieci: "Tacy bogaci, a taki słaby" Po doniesieniach o kryzysie Anna Lewandowska odwiedziła "DDTVN". Wzruszające słowa o "pięknych momentach i przykrych chwilach"

Joanna Liszowska o relacji z byłym mężem Olą Serneke

W maju 2011 roku małżonkowie powitali na świecie pierwszą córkę, Emmę, a dwa lata później urodziła się Stella. To właśnie w trosce o dobro dzieci duet postanowił pozostać w przyjacielskich relacjach i unikać konfliktów.

Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki – zapewniła gwiazda w oświadczeniu wystosowanym do mediów.

Teraz na temat rozstania wypowiedział się Ola Serneke. Szwedzki milioner długo milczał na ten temat. Na przełomowe dla polskiego show-biznesu słowa zdobył się w wywiadzie udzielonym lokalnej prasie.

Ola Serneke ujawnił powody rozstania z Joanną Liszowską

Serneke potwierdził słowa Liszowskiej o tym, że zależy im na jak najlepszych relacjach ze względu na córeczki:

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy skupić się na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi – przyznał biznesmen.

Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF

To jednak nie wszystko, co zdecydował się ujawnić. Dzięki wywiadowi wiemy, dlaczego Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się:

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi za wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich.

Podjęcie takiej decyzji świadczy o ogromnej dojrzałości z obu stron. Ola nie zapomina o córkach. Mimo natłoku zajęć odwiedza je nawet, gdy są z matką na dłużej w Warszawie. Wiele par w show-biznesie w kraju i za granicą, może wziąć przykład z Joanny Liszowskiej i jej byłego męża.

Joanna Liszowska – ślub, fot. KAPIF
Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Joanna Liszowska i Ola Serneke, fot. KAPIF
Joanna Liszowska – ślub, fot. KAPIF
Joanna Liszowska w dniu ślubu, fot. KAPIF