Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olga Bołądź wzięła ślub w tajemnicy! Nie zgadniecie, kto poprowadził ceremonię
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.02.2024 10:09

Olga Bołądź wzięła ślub w tajemnicy! Nie zgadniecie, kto poprowadził ceremonię

Olga Bołądź z mężem
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram

Olga Bołądź przez lata nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Wszystko zmieniło się, jednak gdy poznała Jakuba Chruścikowskiego. Spekulowano o zaręczynach, kiedy narodziła się ich córeczka. Dziś wszystko stało się jasne. Para wzięła ślub w tajemnicy!

Związki Olgi Bołądź

W przeszłości Olga Bołądź tworzyła związki z rozpoznawalnymi postaciami ze świata show-biznesu. Miała romantyczne relacje m.in. z Sebastianem Fabijańskim oraz Mikołajem Roznerskim. Była nawet zaręczona z brytyjskim aktorem Maxem Ryanem, jednak związek ten rozpadł się ze względów zawodowych. Ryan wyjechał do Hollywood, aby zagrać w kolejnej części kultowego "Seksu w wielkim mieście", podczas gdy Bołądź kontynuowała karierę w Polsce. 

Odległość okazała się zbyt wielkim wyzwaniem dla ich relacji.  Ponadto aktorka miała potem poważną relację z tajemniczym Rafałem, który nie był związany z show-biznesem. W 2013 roku para powitała na świecie syna o imieniu Borys. Teraz jednak szczęście uśmiechnęło się do aktorki. Wygląda na to, że znalazła w końcu tego jedynego.

Olga Bołądź pożegnała przyjaciółkę. "Wiem, że czekasz za tęczowym mostem" Olga Bołądź o aktywizmie i sytuacji uchodźców na granicy. "NIe możemy odwracać głowy"

Olga Bołądź się zaręczyła

Ponad trzy lata temu Olga Bołądź odnalazła miłość u boku Jakuba Chruścikowskiego, który jest o siedem lat od niej młodszy. Chruścikowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiował zarządzanie. Obecnie realizuje się jako biznesmen i współwłaściciel kilku warszawskich klubów. 

W maju ubiegłego roku zakochana para powitała na świecie swoją córkę Ritę. Spekulacje na temat zaręczyn pary krążyły od dłuższego czasu, jednak żadne z nich nie skomentowało dotychczas rzekomych oświadczyn.

Jak się dowiadujemy, ukochany podarował jej piękny pierścionek. A ona… nie zastanawiała się ani sekundy. Wręcz tylko na to czekała - pisał w 2021 roku tygodnik "Świat&Ludzie".

Doniesienia potwierdziły się, kiedy wyszło na jaw, że Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski pobrali się! Wszystko odbyło się w absolutnej tajemnicy.

Olga Bołądź wzięła sekretny ślub!

Według doniesień “Pudelka”, w środę 21 lutego Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski rozpoczęli nowy etap swojego życia. Para zawarła związek małżeński w jednym z urzędów stanu cywilnego w Warszawie. Ceremonię prowadził osobiście Rafał Trzaskowski, prezydent miasta. Wydarzenie miało bardzo kameralny charakter. 

W tym szczególnym dniu Olga założyła piękną białą suknię o prostym kroju na ramiączkach, podczas gdy pan młody wystąpił w marynarce w kolorze ciemnej zieleni, białej koszuli i czarnych spodniach. Aktorka wyglądała po prostu obłędnie w myśl zasadzie “mniej znaczy więcej”. Mimo że jej suknia była skromna, nikt nie mógł oderwać od niej wzroku.

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram
Olga Bołądź z mężem, fot. Instagram