Swiatgwiazd.pl
Olga Frycz pokazała zdjęcie stołu i plakat "Solidarności"

Piotr Molecki/East News

Olga Frycz pokazała świąteczny stół, w tle widać plakat "Solidarności"

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Święta Wielkanocne w trakcie, a celebryci bardzo chętnie dzielą się z internautami syto zastawionymi stołami w ich rodzinnych domach, ale nie tylko. Olga Frycz opublikowała ową fotografię na swoim Instagramie, udowadniając, że na jej stole nie zabrakło ni

  • Olga Frycz pokazała zdjęcie wielkanocnego stołu

  • Na ścianie aktorki widnieje plakat "Solidarności"

Gwiazdy polskiej sceny artystycznej uwielbiają dzielić się z fanami nowościami ze swoich domów. Nic dziwnego zatem, że podczas obecnych świąt Wielkanocnych przyszło nam oglądać tak wiele kreacji świątecznych na profilach celebrytów. Nie zawiodła nas także Olga Frycz, która jednocześnie zaskoczyła wszystkich internautów.

Olga Frycz pochwaliła się stołem wielkanocnym

Święta Wielkanocne to czas wyjątkowy i chociaż w tym roku nie możemy spędzać ich na przysłowiowe "sto procent", tak nikt nie odbierze nam radości z powodu zwycięstwa życia nad śmiercią. Ludzie spędzają czas w wąskim gronie rodzinnym, nie zapominając o swoich bliskich.

W mediach społecznościowych mogliśmy oglądać mnóstwo zdjęć polskich gwiazd, które chwaliły się wystrojem swoich stołów świątecznych. Tak postąpiła m.in. Joanna Przetakiewicz, czy Kasia Tusk, a także Olga Frycz, która zadbała, by na jej stole nie zabrakło niczego.

Chociaż córka Jana Fycza postawiła na minimalizm, to wszystko wyglądało doskonale. Biała zastawa z białym obrusem, na którym stoi wazon z żółtymi żonkilami oraz baziami doskonale odzwierciedla święta Wielkanocne, oraz rozkwitającą wiosnę.

Rodzina Olgi mogła zajadać się pysznym żurkiem, jajkami, a także pieczonymi potrawami. Pod opublikowanym zdjęciem zadała fanom pytanie, czy są gotowi do Świąt? Odpowiedzi w zdecydowanej większości okazały się twierdzące.

Na ścianie salonu Olgi Frycz wisi plakat "Solidarności"

Stół wielkanocny Olgi Frycz zrobił niemałe wrażenie w oczach niejednego internauty, jednak na opublikowanym zdjęciu znalazł się szczegół, którego przeoczenie byłoby sposobem. Mowa o widniejącym na ścianie salonu aktorki, dużym plakacie "Solidarności" w czarnej ramce.

Autorem owego plakatu jest ówczesny student Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Tomasz Sarnecki. Jego tytuł brzmi "W samo południe" i został wykonany w roku 1989. To właśnie wtedy po raz pierwszy od czasów II wojny światowej w Polsce odbyły się częściowo wolne wybory.

Plakat ten miał poniekąd zachęcić Polaków, by wspólnie udali się do urn i wybrali przyszłego prezydenta, którym, jak wiadomo, ostatecznie został Lech Wałęsa. Na plakacie widnieje postać Gary'ego Coopera, który był obrońcą wolności.

Wszystko wskazuje na to, że historia Polski nie jest obojętna słynnej aktorce. Mamy nadzieję, że święta w jej domu przebiegają doskonale, a przede wszystkim bezpiecznie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Podłe, jak potraktowali Krzysztofa Krawczyka

  • Lech Wałęsa już zaplanował własny pogrzeb. Ujawnił szczegóły pochówku

  • Dramatyczne słowa Magdy Gessler. Zdradziła, jak traktowali ją w dzieciństwie

Źródło: kobieta.wp.pl

undefined

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >