Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 20. rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.09.2023 10:14

Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętują 20. rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia

Olivier Janiak i Karolina Malinowska, fot. KAPiF
Olivier Janiak i Karolina Malinowska, fot. KAPiF

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem od 20 lat. Z okazji wyjątkowej rocznicy dziennikarz TVN postanowił podzielić się z fanami fotografiami obrazującymi dwie dekady swojego związku z ukochaną.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Historia miłości

Olivier Janiak i Karolina Malinowska wydawali się być dla siebie stworzeni. On - przystojny i popularny prezenter TVN, ona - piękna i wzięta modelka. Nic dziwnego, że po latach gwiazdor przyznawał w jednym z wywiadów, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Na decyzję o ślubie nie czekali długo - podjęli ją już po trzech miesiącach znajomości. 20 września 2003 r. para stanęła na ślubnym kobiercu i to nie byle gdzie - sakramentalne “tak” zakochani powiedzieli sobie w jednym z najpiękniejszych polskich kościołów - archikolegiacie w Tumie.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska (3).png
Olivier Janiak i Karolina Malinowska pobrali się w 2003 r., fot. KAPiF
Olivier Janiak walczy o powrót do formy. Amant TVN pokazał się w ciekawej stylizacji: "Wciągnąłem brzuch" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Ile dzieci mają Olivier Janiak i Karolina Malinowska?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska nigdy nie byli parą, która wzbudzała szczególne emocje w środowisku show-biznesowym. Zasługa w tym faktu, że małżeństwo stroniło od skandali, rzadko opowiadając publicznie o swoim życiu rodzinnym.

Wkrótce rodzina rozrosła się o dodatkowe trzy człony. Na świat przyszli synowie: Fryderyk, Christian i Julian. Pierwszy i najstarszy z wymienionych świętował w tym roku swoje 14. urodziny.

Olivier Janiak z synami fot. Instagram @olivierjaniak
Olivier Janiak z synami fot. Instagram @olivierjaniak

Olivier Janiak podsumowuje 20 lat małżeństwa z Karoliną Malinowską

20 września Olivier Janiak i Karolina Malinowska świętowali 20. rocznicę swojego małżeństwa. Z tej okazji dziennikarz zamieścił na swoim Instagramie serię uroczych zdjęć obrazujących lata związku.

Pod postem zaroiło się od komentarzy i wyrazów serdeczności nie tylko ze strony fanów, ale również przyjaciół z show-biznesu. Gratulacje przekazali m.in. Grażyna Wolszczak, Anita Werner, Natalia Siwiec, czy Maciej Musiał.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska fot. Instagram @olivierjaniak

Olivier Janiak i Karolina Malinowska fot. Instagram @olivierjaniak
Olivier Janiak i Karolina Malinowska fot. Instagram @olivierjaniak
Olivier Janiak.png
Olivier Janiak, fot. KAPiF
Karolina Malinowska.png
Karolina Malinowska, fot. KAPiF
Olivier Janiak i Karolina Malinowska (2).png
Olivier Janiak i Karolina Malinowska, fot. KAPiF