Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz udostępniła serię zdjęć z Maciejem Kurzajewskim. "Ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 30.01.2023 12:21

Paulina Smaszcz udostępniła serię zdjęć z Maciejem Kurzajewskim. "Ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą"

Paulina Smaszcz
fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski hucznie obchodził swoje 50. urodziny. Niespodziankom nie było końca, od wycieczki do Jordanii, po urodzinowy tort w śniadaniówce i życzenia wideo od wielu gwiazd. Teraz życzenia swojemu byłemu mężowi postanowiła złożyć Paulina Smaszcz.

Relacje między Maciejem Kurzajewskim i Pauliną Smaszcz odbijają się echem w mediach, od momentu związku prezentera z Katarzyną Cichopek. Była żona postanowiła opublikować na swoim Instagramie specjalne życzenia dla eksmęża.

Paulina Smaszcz składa życzenia byłemu mężowi

Dzień po 50. urodzinach Macieja Kurzajewskiego jego była żona postanowiła, że złoży mu życzenia na swoim Instagramie. Dziennikarka opublikowała zdjęcia u boku byłego męża, kiedy byli jeszcze małżeństwem. Na fotografiach byłe małżeństwo czule się do siebie uśmiecha. Na kolejnych zdjęciach znajduje się Kurzajewski razem ze swoimi synami.

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50 tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera – [pisownia oryginalna] napisała Paulina Smaszcz na swoim Instagramie.

Macie Kurzajewski i Paulina Smaszcz: Historia małżeństwo

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz poznali się w Zakopanem w styczniu 1996 roku. Oboje byli wówczas w związkach, ale postanowili, że pójdą na randkę. Trzy miesiące od pierwszego spotkania Smaszcz zaproponowała kolejne spotkanie, po którym zaczęli się dalej widywać.

– Poszliśmy na pierwszą randkę pojeździć na łyżwach [...]. Zakopane, noc, puste lodowisko i my dwoje. Ja miałam wtedy chłopaka, patafiana, Maciek dziewczynę, ale oboje dojrzewaliśmy do rozstania – powiedziała Smaszcz "Vivie!" w 2019 roku. W tym samym roku para postanowiła się pobrać, ich ślub był romantyczny, ale nie wyglądał niczym ślub typowych gwiazd. W 2019 roku ogłosili, że postanowili się rozstać. Owocem ich małżeństwa są 25-letni Franciszek i 16-letni Julian.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Pochowali ją w pierwszą rocznicę ślubu. Agata Mróz bardzo chciała urodzić. Tak dziś wygląda jej córka

  3. Podczas emisji "Pytania na śniadanie" Cichopek napisała komentarz w sieci. Dotyczy Kurzajewskiego

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!