Swiatgwiazd.pl

fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz wydała oświadczenie ws. Macieja Kurzajewskiego. Dementuje plotki

23 Maja 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego, opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych obszerny wpis, w którym zwraca się do mediów. Powodem publikacji oświadczenia są pojawiające się w sieci fragmenty książki Smaszcz, które zdaniem samej autorki, nie są poprawnie używane.

W ostatnim czasie o Paulinie Smaszcz jest wyjątkowo głośno. W sieci mnożą się informacje na temat kobiety, a sama zainteresowana postanowiła odnieść się do publikacji nawiązujących do relacji z byłym mężem.

Paulina Smaszcz o odniosła się do pojawiających się w sieci doniesień

Paulina Smaszcz aktywnie rozwija swoją karierę oraz działalność społeczną. Popularna dziennikarka, mentorka może pochwalić się również wydaniem dwóch książek: „Mama i tata to my” oraz „Bądź kobietą petardą!”. Druga pozycja skierowana jest do kobiet, które szukają inspiracji, zrozumienia, a ponadto świadomie skupić się na sobie.

W książce nie brakuje również wspomnień o małżeństwie autorki ze znanym dziennikarzem i prezenterem Maciejem Kurzajewskim . W ostatnim czasie liczne media skupiły się na konkretnych fragmentach książki, które zdaniem samej Pauliny Smaszcz zostały użyte, by "wspierać kobiety w procesie zmiany, pokazywać drogę i dawać nadzieję na wyjście z najtrudniejszych życiowych sytuacji".

Najczęściej cytowanym fragmentem książki w ostatnim czasie niewątpliwie stały się słowa:

- "Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. (...) Kiedy wyszłam ze szpitala, moje cztery przyjaciółki dały mi pieniądze na lekarstwa, benzynę, jedzenie dla dziecka i na honorarium dla adwokata, żebym mogła się jak najszybciej rozwieść. Nie walczyłam o alimenty i o pieniądze. Musiałam jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciałam i w którym czułam się deprecjonowana i poniżana."

Paulina Smaszcz wydała oświadczenie

Paulina Smaszcz dnia 22 maja 2022 roku opublikowała w mediach społecznościowych obszerne oświadczenie. Na Instagramowym koncie gwiazdy możemy przeczytać:

- "Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. (...) Tym samym zwracam się z oficjalnym żądaniem, by media plotkarskie zaprzestały publikowania godzących w moje dobre imię, nieprawdziwych informacji na ten temat. Wobec mediów, które ewidentne swoimi kłamliwymi informacjami, chcą zniszczyć moje doświadczenie zawodowe, działalność na rzecz kobiet oraz drogę naukową i pracę akademicką, podjęłam kroki prawne."

Z oświadczenia dowiadujemy się również, że książka pt. "Bądź Kobietą Petardą" nie jest autobiografią. Ponadto pojawiła się oficjalna informacja dotycząca relacji z byłym mężem. Paulina Smaszcz napisała, że pozostaje z Maciejem Kurzajewskim w dobrych relacjach, a słowa te potwierdził również sam Maciej.

- "Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową. - napisała Smaszcz.

Pełną treść oświadczenia możecie przeczytać poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktorka największych hitów walczy z okropną chorobę. Porażające, co dzieje się w jej domu

  2. Nagłe, zasmucające wieści dla fanów kultowego serialu. Ujawniono przygnębiające szczegóły. To koniec?

  3. Polacy go kochają, właśnie ogłosił radosną nowinę. Muzyk do końca wszystko ukrywał, znów został ojcem

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]