Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Pie***yć opinie innych". Zapłakana Monika Miller zdradziła, co się z nią dzieje. Walczy z okrutną chorobą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2023 15:21

"Pie***yć opinie innych". Zapłakana Monika Miller zdradziła, co się z nią dzieje. Walczy z okrutną chorobą

Monika Miller zdradziła, co się z nią dzieje, fot. KAPiF; instagram.com/monika.miller
Monika Miller zdradziła, co się z nią dzieje, fot. KAPiF; instagram.com/monika.miller

Monika Miller jest jedną z przedstawicielek polskiego show-biznesu, które w otwarty sposób opowiadają o swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym zdradziła, jak radzi sobie z przeciwnościami.

Monika Miller zmaga się z depresją

Monika Miller nie ukrywa, że od lat walczy z depresją dwubiegunową i stanami lękowymi. Fani gwiazdy niepokoją się o jej zdrowie, jednak sama na bieżąco informuje ich o swojej kondycji.

Jeden z ostatnich wpisów wnuczki byłego premiera wywołał ogromne emocje wśród jej wielbicieli. Czytamy w nim o tym, jak wygląda dramatyczna codzienność osoby zmagającej się z problemami psychicznymi.

Monika Miller (1).png
Monika Miller, fot. KAPiF
Monika Miller w odważnej, jaskrawej kreacji na ramówce Polsatu. Brakowało milimetrów, a pokazałaby więcej, niż planowała Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Monika Miller o chorobie dwubiegunowej

Wiem, jak to jest codziennie wymuszać uśmiech i wprost błyszczeć pozytywną energią. Wiem jak to jest nie móc wstać z łóżka i nie czuć żadnego sensu życia - opowiadała Monika Miller.

Gwiazda “Gliniarzy” wyznała, że każdego dnia musi stosować leki, które pomagają jej przetrwać. Taka terapia trwa już od wielu lat, a całkowita kontrola nad problem, z jakim walczy celebrytka, nie jest możliwa.

Monika Miller (2).png
Monika Miller, fot. KAPiF

Monika Miller apeluje

Monika Miller zaapelowała do osób, których dotyczy podobny problem, by tak jak ona, nie bały mówić się o tym głośno. Zjednoczenie daje ogromną siłę, a wołanie o pomoc nie jest niczym zdrożnym.

Przyda się nam wsparcie i pamiętajcie, o tym że warto prosić czasem o pomoc. Nie bójcie się tego, co powiedzą o was inni. Pie***yć opinie innych. Życie jest tu i teraz i przede wszystkim tylko jedno. Nie ma co ukrywać się przed całym światem i samotnie nosić tą ciężką zbroje w milczeniu. Jesteśmy w tym wszystkim razem i razem możemy walczyć - orzekła gwiazda.

Numery telefonów zaufania dla osób zmagających się z kryzysem psychicznym:
22 350 00 50 Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego
116 123 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych. Czynny cały tydzień w godzinach 14:00 - 22:00
116 111 Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Czynny cały tydzień w godzinach 12:00 - 02:00
800 70 22 22 Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Bezpłatny i czynny całą dobę
22 635 09 54 Telefon zaufania dla osób starszych. Czynny w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 17:00 - 20:00
800 108 108 Bezpłatny telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich. Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 20:00.

Monika Miller (4).png
Monika Miller, fot. KAPiF
Monika Miller (3).png
Monika Miller, fot. KAPiF