Piotr Adamczyk stara się o dziecko Żródło: instagram.com/piotradamczykactor

Piotr Adamczyk stara się z żoną o dziecko

27 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Obecnie Piotr Adamczyk przebywa w USA, gdzie nie tak dawno, po dwóch miesiącach rozłąki, dołączyła do niego ukochana Karolina. Kobieta ma za sobą trudną operację, która wymagała od niej długiej rekonwalescencji. Jak donosi Super Express, powód, dla którego Karolina poleciała do Stanów, to nie tylko tęsknota, ale też chęć założenia rodziny. Dzięki przeprowadzonej operacji para w końcu może zacząć starać się o dziecko.

  • Głośny ślub aktora
  • Piotr Adamczyk ulokował uczucia w nowej kobiecie, młodszej o 19 lat Karolinie
  • Chęć założenia rodziny narasta w Adamczyku
  • Aktor w końcu może spełnić swoje marzenie

Kilka lat temu w mediach aż huczało od rewelacji z życia prywatnego Piotra Adamczyka, chociaż on sam mówił o nim raczej niechętnie. W 2012 roku pojawiły się bowiem doniesienia o niespodziewanym ślubie aktora z młodszą o 8 lat Kate Rozz. Świeża relacja dynamicznie zaczęła się rozwijać.

"Zakochałem się w jej wielkim sercu"

Chociaż gwiazdor od samego początku skutecznie unikał kolorowej prasy, a kiedy udzielał wywiadów, opowiadał wyłącznie o sferze zawodowej, gdy związał się z Kate, zaczął nieco odważniej odnosić się również do prywatnych rewelacji.

Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich był fakt, że aktor oświadczył się po zaledwie kilku miesiącach znajomości.

Teraz już nic mnie nie denerwuje, bo jestem szczęśliwy. Uspokoiłem się, robię to, co naprawdę czuję [...]. Mój świat to dziś Kasia i dzieci - mówił.

Podsumowanie wydarzeń mijającego tygodniaPodsumowanie wydarzeń mijającego tygodniaCzytaj dalej

Dzieci, które skradły serce Adamczyka, to jednak nie owoc jego miłości z Kate - kobieta wychowywała córkę z poprzedniego związku, a także adoptowanego syna. Nie było tajemnicą, że aktor marzy również o własnym potomstwie, dlatego fani wydawali się przekonani, że lada moment gwiazdor spełni swoje marzenie.

Nie od razu powiedziała mi, że choć jest rozwódką, adoptowała chłopca, że wspomaga dzieci. Organizuje im wakacje i prezenty świąteczne, pracowała z dziećmi chorymi na aids, ratowała zwierzęta przed śmiercią głodową. Imponuje mi każdego dnia - zdradzał w tamtym okresie.

Niestety, miłość nie przetrwała i para ostatecznie postanowiła się rozstać. Wytrwale poszukujący prawdziwej miłości aktor blisko dwa lata temu wziął ślub po raz kolejny, tym razem z młodszą o 19 lat Karoliną Szymczak.

Piotr Adamczyk w końcu spełni swoje marzenie?

Mimo że Piotra i Karolinę dzieli całkiem spora różnica wieku, od samego początku deklarowali, że połączyło och wyjątkowo silne uczucie. Z biegiem czasu wiek zaczął jednak stawać się przeszkodą, gdy zrozumieli, że pragną od życia czegoś innego - zbliżający się do 50-tki aktor pragnął założyć rodzinę, z kolei niespełna 30-letnia Karolina wolała skupiać się na zupełnie innych rzeczach.

Czas pandemii i przymusowej izolacji wiele jednak zmienił w ich życiu i jak wynika z doniesień Super Expressu, oboje zapragnęli założyć rodzinę. Na przeszkodzie stanęła im jedna rzecz - Karolina zmaga się z endometriozą, czyli "przewlekłą chorobą, w wyniku której tkanka wyścielająca macicę obecna jest poza jamą macicy". Schorzenie niestety w 96% przypadków skutkuje obniżeniem płodności lub towarzyszy niepłodności.

Ukochana Adamczyka zdecydowała się więc na operację, która miała pomóc uporać się z endometriozą. Jak podaje Super Express, doszła już do siebie, dlatego mogła dołączyć do męża w USA. Zabieg przebiegł pomyślnie i wiele wskazuje na to, że teraz para będzie mogła zrealizować swój plan o powiększeniu rodziny.

Po tej operacji, jak się obudziłam i usiadłam na łóżku, poczułam, że nic mnie już nie gniecie ani nie boli. To było fajne. Jak przyszli lekarze i powiedzieli, że będzie szansa na dziecko, to też było dla mnie miłym akcentem tego wszystkiego - wyjaśniła żona Piotra Adamczyka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Pomponik, Fakt

Następny artykuł