Swiatgwiazd.pl
Piotr Rubik

Facebook.com / Piotr Rubik

Piotr Rubik świętuje dziś 53 urodziny. Na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania

3 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Piotr Rubik to jeden najbardziej uznanych muzyków w Polsce. Od lat obecny jest w polskim show-biznesie, a przede wszystkim spełnia się jako dyrygent i kompozytor. Dziś kończy 53 lata. Kiedy kilka lat temu ożenił się ze sporo młodszą ukochaną, w mediach zawrzało. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Piotr Rubik dziś kończy 53 lata. Na jego profilu na Facebooku jakiś czas temu pojawiło się zdjęcie z dzieciństwa, na którym ciężko go rozpoznać. Czy Waszym zdaniem muzyk jest dziś podobny do siebie sprzed lat?

Piotr Rubik na zdjęciu z dzieciństwa

Piotr Rubik jest znany ze swojej wielkiej muzycznej pasji, która sprawiła, że usłyszał o nim świat. Kompozytor poza swoją aktywnością na uznanych scenach, stara się rozwijać artystyczne zdolności wśród dzieci - i to nie tylko swoich. Już od dobrych kilku lat Rubik jest właścicielem sieci przedszkoli - Rubik Music School, które daje najmłodszym szansę na naukę w twórczej atmosferze.

Adam Małysz

Iza Małysz pokazała, jak mąż dba o nią za kulisami "Tańca z gwiazdami"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przypomnijmy, że dziś Piotr Rubik obchodzi swoje 53. urodziny. Kilka miesięcy temu na jego profilu na Facebooku pojawiło się jego zdjęcie z dzieciństwa, na którym ciężko go rozpoznać. Jak napisał pod fotografią:

- Czym najbardziej lubiliście się bawić w dzieciństwie? Ja analizowałem fugi Bacha No dobra, żart Za moich czasów rozrywka była dość ograniczona. Bardzo lubiłem sklejać modele, było też coś takiego jak radio - klocki albo mlody chemik Wszystko zmieniło się na początku lat osiemdziesiątych gdy pojawiło się ZX Spectrum i stałem się fanem gier wideo Radość z zabawek pozostała mi do dziś.

Piotr i Agata Rubikowie

Piotr Rubik od swojej małżonki Agaty jest starszy o 19 lat. Para pobrała się w 2008 roku. Rubikowie wychowują dwie córki: Alicję i Helenę. A jak się poznali? Było to w 2005 roku podczas finałów Miss Polonia, w których brała udział właśnie Agata. Od tamtej pory oboje są niemal nierozłączni, a jak zapewniali w wielu wywiadach, ich różnica wieku zupełnie im nie przeszkadza.

-Spotkaliśmy się podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia. Piotr, który pisał muzykę do przedstawienia, przyjechał, żeby zobaczyć nasze układy taneczne. Później się okazało, że znam jego twórczość, ale nie kojarzyłam jej z nazwiskiem. Więc wtedy rzeczywiście pomyślałam: "fajny facet". I tyle. Poczułam sympatię, zainteresowanie - mówiła o początkach ich relacji Agata w wywiadzie z magazynem Gala.

Dziś Piotr, jak sam przyznał w social mediach, jest przede wszystkim wdzięczny za wszystko, co ma. Chociaż cały czas lubi śmiało patrzeć w przyszłość i często mu się to zdarza, to jednak wdzięczność towarzyszy mu najczęściej, a to wszystko, jak podkreślił, zawdzięcza swojej rodzinie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji

  • Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób

  • Danuta Holecka została jurorką. W jury też inne zaskakujące nazwiska

Źródło: Plejada, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >