Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.05.2023 13:25

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Justyna Kowalczyk; Kacper Tekieli
KAPiF; instagram.com/kacpertekieli

Justyna Kowalczyk mierzy się z żałobą po śmierci męża Kacpra Tekielego, który zmarł tragicznie w wyniku upadku podczas wspinaczki górskiej. Sportsmenka podjęła decyzję, która na jakiś czas ograniczy kontakt z fanami.

Nieoczekiwana śmierć ukochanego Justyny Kowalczyk nastąpiła dwa tygodnie temu i wstrząsnęła mediami. 38-letni mężczyzna pozostawił żonę oraz niespełna dwuletniego synka.

Justyna Kowalczyk w żałobie

Justyna Kowalczyk pożegnała ukochanego męża, który zmarł tragicznie w wyniku lawiny 17 maja tuż pod szczytem Jungfrau. We wtorek na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku odbył się pogrzeb Kacpra Tekielego.

Urna z prochami zmarłego została podpisana słowami “Był najcudowniejszy”- podobnym hasłem biegaczka narciarska opatrzyła wcześniej swój post w mediach społecznościowych, w którym skomentowała śmierć sportowca.

W środku nocy pojawił się komunikat z programu "Nasz nowy dom". Widzowie: "Co wy wypisujecie?!"

Ostatnie pożegnanie Kacpra Tekielego

Przed uroczystością żałobną najbliżsi Kacpra Tekielego skierowali prośbę do przybyłych o nieprzynoszenie kwiatów. Zamiast tego apelowano o datek na rzecz schroniska, o którego podopiecznych dbał za życia sportowiec.

Fani, chcąc przekazać Justynie Kowalczyk wyrazy współczucia i kondolencje zamieszczali w jej mediach społecznościowych komentarze, w których zapewniali o swoim wsparciu. Dziś nie będą już mogli tego zrobić.

Justyna Kowalczyk wyłącza komentarze

Justyna Kowalczyk zdecydowała się na ograniczenie aktywności fanów w swoich mediach społecznościowych. Wyłączyła im możliwość komentowania swoich postów. To samo stało się również na profilach Kacpra Tekielego.

Choć wielbiciele sportsmenki z pewnością mieli czyste intencje, gwiazda najprawdopodobniej potrzebuje dużo spokoju, by przeżyć tragedię, z którą zmaga się już od dwóch tygodni.

Zobacz zdjęcia: