Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polka została Miss World 2021. Jak reagują internauci?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 17.03.2022 01:00

Polka została Miss World 2021. Jak reagują internauci?

pjimage - 2022-03-17T184105.482
RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Polacy usłyszeli dziś jedną z najbardziej pozytywnych wiadomości w ostatnim czasie. Polka otrzymała tytuł Miss World 2021. Karoliną Bielawską zachwyca się cały świat. Czy internauci podzielają werdykt jury?

Karolina Bielawska w nocy z 16 na 17 marca 2022 r. została Miss World 2021. Polka reprezentowała nasz kraj podczas 70. edycji konkursu.

Karolina Bielawska została Miss World 2021

Reprezentantka Polski w Miss World 2021 ma na swoim koncie sporo sukcesów. Wygrała m.in. konkurs Miss Polonia w 2019 r. Oprócz głównej nagrody, zdobyła także szarfę Miss Publiczności. Wcześniej natomiast została Miss Województwa Łódzkiego 2019.

Karolina Birlawska już w grudniu 2021 r. przebywała w Portoryko na zgrupowaniu Miss World. Odwołano jednak finał ze wzlędu na pandemię COVID-19. Ostatecznie wydarzenie odbyło się w nocy z 16 na 17 marca 2022 r.

Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 r. Jednocześnie jako druga Polka w historii wróci do kraju z tytułem Miss World.

Komentarze internautów

Polsat na swoim instagramowym koncie zamieścił informację o wygranej Polki w konkursie. Długo nie trzeba było czekać na komentarze.

"Polka z koroną najpiękniejszej kobiety świata! 👑♥️ Karolina Bielawska została Miss World 2021 👏🏽 Serdecznie gratulujemy! 🧡🧡🧡" - napisano w mediach społecznościowych Polsatu.

Przeważały pozytywne komentarze, których autorzy podziwiają urodę Karoliny Bielawskiej: "Śliczna. Gratulacje. ", "Piekna bestia", "Przepiękna" i wiele innych.

Niestety pojawiły się też negatywne opinie: "Szału nie ma", "dokładnie szału nie ma !", "Gdyby jeszcze nie było tak sztucznie,wszystko by było cacy", "Ona wygląda jak jakaś zwykła lalka". Jak widać, internautom naprawdę trudno dogodzić.

Jak podoba Wam się wybór?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Miszczak nie wytrzymał. Skomentował doniesienia o pracy Rozenek w "DDTVN" 2. Nie tylko "M jak miłość". Roznerski i Kalska mają kolejną wspólną pracę 3. Nagły cios dla polskiego kina. Nie żyje genialny artysta, wielka strata

źródło: Fakt

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: