Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Poruszający wpis byłej żony Żory Korolyova

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Wczorajsza nagła śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła w zasadzie wszystkimi, którzy się z nim znali. Dziś w internecie pojawia się mnóstwo postów, w których jest on upamiętniany. Na podobny gest zdecydowała się także jego była żona.

Anna Kuznetsova ma z Korolyovem córkę, Sonię. Jak się okazuje, tancerz wiązał ze swoją pociechą plany, których nie zdążył wypełnić ze względu na nagłą tragedię.

Była żona o Żorze i jego relacji z córką

Choć Żora i Anna już od jakiegoś czasu nie byli razem, była żona tancerza zaznaczyła w opublikowanym na Instagramie poście, że wciąż figurował on jako ważna część jej życia. Był w końcu ojcem jej dziecka i z tej roli wywiązywał się rzekomo znakomicie.

Co więcej, Anna wyjawiła, że jeszcze tego samego dnia, w którym doszło do jego zgonu, miał on zabrać Sonię na spacer i kolację. 11-latka bardzo cieszyła się na myśl o takim spotkaniu, a niestety musiała usłyszeć druzgocące wieści. Jak dodała była żona tancerza, czuła i widziała cierpienie, które w związku z tą wiadomością przechodziła jej córka.

Była żona ciepło wspomina Żorę Korolyova

Znajomi Żory, którzy upamiętniają go w dniu dzisiejszym, raczej nie są w stanie wydusić z siebie ambitnych wywodów i swoje wpisy ograniczają do szczerego określenia, że brak im słów, by opisać tę tragedię.

Więcej na temat swojego byłego męża była za to wstanie powiedzieć właśnie Anna Kuznetsova. Wystosowała obszerny post, w którym nie tylko wspomina o relacji tancerza z córką, ale także bardzo ciepło go wspomniała.

- Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci... - napisała była żona Korolyova Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Instagram.com/ party.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]