Swiatgwiazd.pl
Iwona Pavlović

Pawel Wodzynski/East News

Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski są małżeństwem od 13 lat. W najnowszym wywiadzie jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej ukochany opowiedzieli, jak się poznali. Okazuje się, że oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Ich miłość narodziła się w wyjątkowo oryginalnych okolicznościach.

"Czarna Mamba" swojego pierwszego męża Arkadiusza Pavlovicia poznała w 1981 roku na wyjeździe tanecznym. Rozwiedli się 2008 roku, a już w 2009 w Olsztynie odbył się jej ślub z przedsiębiorcą Wojciechem Oświęcimskim, który także był świeżo po rozwodzie.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski: "To była miłość od pierwszego usłyszenia"

Para we wrześniu obchodziła trzynastą rocznicę ślubu. Trzy lata temu o ich spotkaniu tancerka napisała poruszający wpis na Instagramie: "Tancerka z przeszłością i mężczyzna po przejściach spotkali się zupełnie przypadkiem i to było to! Burza rozpętała się w ich życiu i sercu! Oszaleli na swoim punkcie i tak już 10 lat są dla siebie mężem i żoną, dniem i nocą, wsparciem i radością!".

Teraz Iwona i Wojciech udzielili wywiadu Izabeli Janachowskiej w jej programie "Śluby gwiazd". "Wojtek był z żoną, ja oczywiście z mężem. Takie historie harlequiny piszą, to już każdy o tym wie. Tak naprawdę wpadliśmy sobie w oko tak naprawdę w pierwszych sekundach" wyznała z pełną szczerością Pavlović.

Mało tego, ja najpierw usłyszałam głos Wojtka. Ponieważ ja już wychodziłam z tej imprezy, a kolega jeszcze mówi: Zostań, mój kolega właśnie dojeżdża. I nie wiem, dlaczego dał mi telefon, żeby Wojtek mnie poprosił, że mam zostać. I Wojtek mówi "Zostań", a ja: "Oczywiście". Jezu, ten głos mnie tak zahipnotyzował – powiedziała rozanielona na samo wspomnienie Iwona.

Wojciech, słuchając relacji żony, zaczął żartować, że Iwona koloryzuje, bo on nie wierzy, że aż tak na nią podziałał. "To była miłość od pierwszego usłyszenia. A potem przyjechał i już koniec. Amor już naciągał strunę przez te ostatnie 5 minut, co on jechał" odpowiedziała Pavlović.

Robert Lewandowski EA

Robert Lewandowski przeprasza za mecz z Meksykiem, gwiazdy od razu zareagowały. Olejnik, Dowbor, Dereszowska, Szyc

CZYTAJ DALEJ

Iwona Pavlović o miłości i wyprawie w góry

Pavlović zaznaczyła, że sytuacja była trudna, ponieważ oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Odsuwała od siebie wszelkie myśli, ale jest pewna, że coś w ich spojrzeniach się wtedy wydarzyło". Ostatecznie połączył ich wspólny wyjazd w góry. Iwona nigdy wcześniej nie chodziła po górach, na dodatek paliła wówczas papierosy. Mimo to weszła na szczyt, który ma 2063 metry wysokości.

Naprawdę miłość ma skrzydła. Weszłam na Wołowiec. Tam nie jest tak łatwo wejść pierwszy raz, a ja po prostu szłam niesiona na skrzydłach miłości, nie byłam zmęczona. To był cudowny, wyjątkowy wyjazd – relacjonowała z przejęciem.

O wyprawie z wielkim sentymentem wypowiadał się też sam Wojciech. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" powiedział jakiś czas temu: "Wtedy spędziliśmy cztery piękne dni w Tatrach. Przeciągnąłem Iwonkę dość trudnymi szlakami, ale najbardziej pamiętam nasze wejście na Wołowiec. Zapomnieliśmy o otaczającym nas świecie, traciliśmy poczucie przemijania czasu, odczuwaliśmy jakąś nadzwyczajną więź. To było wspaniałe, wręcz mistyczne przeżycie".

Zobacz zdjęcia i film:

Iwona Pavlović EA

Iwona Pavlović z mężem, fot. Pawel Wodzynski/East News

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović z partnerem

Iwona Pavlović z partnerem, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Na planie polskiego serialu doszło do wypadku, aktorka poważnie ucierpiała. "Potrzebuję kciuków"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. TRICOLORS/East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Historia miłości Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. To nadaje się na scenariusz dobrego filmu

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska swego czasu należeli do najwyższej śmietanki towarzyskiej w Polsce jako para prezydencka. Już początek ich znajomości zwiastował związanie na całe życie. Obecnie są jednym z najzgodniejszych małżeństw w kraju, a historia ich miłości porusza dogłębnie. Wszystko zaczęło się pozornym spotkaniem w czasie studiów...

Zobacz galerię >

Czy wiesz, jaki znak zodiaku mają gwiazdy? To wiele mówi o ich charakterach

Pytanie 1 z 9

Maciej Kurzajewski to zodiakalny...

Źródło: "Śluby gwiazd", Polsat, "Viva!"

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >