Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.11.2022 09:30

Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

Iwona Pavlović EA
Pawel Wodzynski/East News

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski są małżeństwem od 13 lat. W najnowszym wywiadzie jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej ukochany opowiedzieli, jak się poznali. Okazuje się, że oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Ich miłość narodziła się w wyjątkowo oryginalnych okolicznościach.

"Czarna Mamba" swojego pierwszego męża Arkadiusza Pavlovicia poznała w 1981 roku na wyjeździe tanecznym. Rozwiedli się 2008 roku, a już w 2009 w Olsztynie odbył się jej ślub z przedsiębiorcą Wojciechem Oświęcimskim, który także był świeżo po rozwodzie.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski: "To była miłość od pierwszego usłyszenia"

Para we wrześniu obchodziła trzynastą rocznicę ślubu. Trzy lata temu o ich spotkaniu tancerka napisała poruszający wpis na Instagramie: "Tancerka z przeszłością i mężczyzna po przejściach spotkali się zupełnie przypadkiem i to było to! Burza rozpętała się w ich życiu i sercu! Oszaleli na swoim punkcie i tak już 10 lat są dla siebie mężem i żoną, dniem i nocą, wsparciem i radością!".

Teraz Iwona i Wojciech udzielili wywiadu Izabeli Janachowskiej w jej programie "Śluby gwiazd". "Wojtek był z żoną, ja oczywiście z mężem. Takie historie harlequiny piszą, to już każdy o tym wie. Tak naprawdę wpadliśmy sobie w oko tak naprawdę w pierwszych sekundach" wyznała z pełną szczerością Pavlović.

Mało tego, ja najpierw usłyszałam głos Wojtka. Ponieważ ja już wychodziłam z tej imprezy, a kolega jeszcze mówi: Zostań, mój kolega właśnie dojeżdża. I nie wiem, dlaczego dał mi telefon, żeby Wojtek mnie poprosił, że mam zostać. I Wojtek mówi "Zostań", a ja: "Oczywiście". Jezu, ten głos mnie tak zahipnotyzował – powiedziała rozanielona na samo wspomnienie Iwona.

Wojciech, słuchając relacji żony, zaczął żartować, że Iwona koloryzuje, bo on nie wierzy, że aż tak na nią podziałał. "To była miłość od pierwszego usłyszenia. A potem przyjechał i już koniec. Amor już naciągał strunę przez te ostatnie 5 minut, co on jechał" odpowiedziała Pavlović.

Iwona Pavlović o miłości i wyprawie w góry

Pavlović zaznaczyła, że sytuacja była trudna, ponieważ oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Odsuwała od siebie wszelkie myśli, ale jest pewna, że coś w ich spojrzeniach się wtedy wydarzyło". Ostatecznie połączył ich wspólny wyjazd w góry. Iwona nigdy wcześniej nie chodziła po górach, na dodatek paliła wówczas papierosy. Mimo to weszła na szczyt, który ma 2063 metry wysokości.

Naprawdę miłość ma skrzydła. Weszłam na Wołowiec. Tam nie jest tak łatwo wejść pierwszy raz, a ja po prostu szłam niesiona na skrzydłach miłości, nie byłam zmęczona. To był cudowny, wyjątkowy wyjazd – relacjonowała z przejęciem.

O wyprawie z wielkim sentymentem wypowiadał się też sam Wojciech. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" powiedział jakiś czas temu: "Wtedy spędziliśmy cztery piękne dni w Tatrach. Przeciągnąłem Iwonkę dość trudnymi szlakami, ale najbardziej pamiętam nasze wejście na Wołowiec. Zapomnieliśmy o otaczającym nas świecie, traciliśmy poczucie przemijania czasu, odczuwaliśmy jakąś nadzwyczajną więź. To było wspaniałe, wręcz mistyczne przeżycie".

Zobacz zdjęcia i film:

Iwona Pavlović EA
Iwona Pavlović z mężem, fot. Pawel Wodzynski/East News
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović z partnerem
Iwona Pavlović z partnerem, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Na planie polskiego serialu doszło do wypadku, aktorka poważnie ucierpiała. "Potrzebuję kciuków"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: "Śluby gwiazd", Polsat, "Viva!"