Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły najgorsze oskarżenia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 07.02.2024 11:42

Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły najgorsze oskarżenia

Ola Kwaśniewska Instagram
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF

Ola Kwaśniewska ostatnio przeżywa ciężkie chwile. Pod jej adresem padły oskarżenia o przemoc, a nawet nękanie. Jak zareagowała na to córka byłego prezydenta? Nie potrafiła powstrzymać emocji. 

Aleksandra Kwaśniewska: kariera zawodowa

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony Jolanty. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, ale swoją karierę związała z mediami. 

W 2006 roku Kwaśniewska wzięła udział w show TVN “Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce. Dzięki temu rozpoczęła współpracę ze stacją, w której pracowała jako prowadząca kulisy tanecznego programu oraz w charakterze reporterki w “Dzień Dobry TVN”. Udział w “Tańcu z gwiazdami” zapewnił jej zainteresowanie mediów.

Prezenterka była jedną z gospodyń talk-show “Mała czarna” w latach 2009-2013. Format emitowany był na kanale Polsat Cafe oraz TV4. Wraz z mamą Jolantą miała okazję poprowadzić wspólnie program “Matki i córki, czyli rodzinny galimatias”.

Ola Kwaśniewska była też redaktorką radia Planeta FM, gdzie miała autorski program “Niedziela słodko-Kwaśniewska”. W 2014 roku padła ofiarą oszustwa, jakiego dopuściła się jej menadżerka Małgorzata Herde – w efekcie na długo wycofała się z show-biznesu. 

W 2021 ponownie pojawiła się w telewizji i współprowadziła format “Miasto kobiet”, emitowany w TVN Style. W 2022 rozpoczęła współpracę z marką biżuteryjną, w ramach której prowadzi podcast na platformie Spotify “Jestem kobietą”.

Ola Kwaśniewska wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie z ojcem. Pełna emocji reakcja internautów! Kwaśniewska i Badach mieszkają stylowo i wygodnie. Kącik dla graczy, luksusowa łazienka, wypchana biblioteka...

Rodzina Oli Kwaśniewskiej

Kwaśniewska w 2009 roku poznała Jakuba Badacha. Trzy lata później para wzięła ślub, który był szeroko komentowany w mediach. Od 11 lat wiodą szczęśliwe, rodzinne życie.

Córka byłej pary prezydenckiej często w swoich mediach społecznościowych zabiera głos na temat codziennych spraw, ujawnia także szczegóły życia prywatnego. Chętnie publikuje nawet posty dotyczące jej taty. Powszechnie wiadome jest, że Ola Kwaśniewska ma doskonałe relacje zarówno z ojcem, jak i matką. 

Aleksander Kwaśniewski i jego córka organizują transmisje na Instagramie w domowym zaciszu. Te wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników social mediów. 

Ostatnio jednak jedyną córkę Kwaśniewskich spotkała przykrość.

Ola Kwaśniewska i przemoc fizyczna. O co chodzi?

Córka byłego prezydenta musi zmagać się z podłymi oskarżeniami. To ciężki czas dla prezenterki. Pod jej adresem pojawiły się zarzuty o przemoc fizyczną, nękanie, a także… promowanie nagości. 

Ola Kwaśniewska we wtorek 6 lutego dodała relację w swoich mediach społecznościowych, z której wynika, że publikowane przez nią posty na Instagramie zostały zgłoszone za naruszanie zasad. Nie spodziewała się, że codzienne treści mogą godzić w zasady i regulamin social mediów. 

Jak na razie, korzystanie z instagrama w tym roku, to fantastyczna przygoda. Kto by pomyślał, że jeżdżąc na nartach podżegasz do przemocy fizycznej, nagrywając podcast z Darią Abramowicz promujesz nagość, a pisząc o zdrowych nawykach prawdopodobnie nękasz ludzi? Co post, to siurpryza #whatatimetobealive - napisała Kwaśniewska odnosząc się do tematu materiałów, które zostały zgłoszone.

Posty prezenterki nadal są dostępne na jej profilu. Ostatnio wiele osób działających aktywnie w social mediach zmaga się z tym problemem. 

Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły słowa o przemocy fizycznej i nękaniu, fot. Instagram
Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły słowa o przemocy fizycznej i nękaniu, fot. Instagram
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot.KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot.KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot.KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska, fot.KAPiF