Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Kwaśniewska wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie z ojcem. Pełna emocji reakcja internautów!
Anna Lipska
Anna Lipska 03.12.2023 20:46

Ola Kwaśniewska wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie z ojcem. Pełna emocji reakcja internautów!

Nowy post Oli Kwaśniewskiej
Ola Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, fot. KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na sieci czarno białe zdjęcie z ojcem. Co napisała w poście i dlaczego widzowie zareagowali tak emocjonalnie? Szczegóły.

Aleksandra Kwaśniewska: rodzina

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego oraz jego żony Jolanty Kwaśniewskiej. Nie jest osobą anonimową. Brała udział w “Tańcu z Gwiazdami” i “Rankingu Gwiazd”, była reporterką “Dzień dobry TVN”, prowadziła talk-show “Mała Czarna” i audycję “Niedziela słodko-Kwaśniewska” w Planeta FM. Przez jakiś czas była także jedna z gospodyń programu “Miasto kobiet”. Jest także popularna influencerką. 

Ola jest żoną Kuby Badacha. Z mężem poznali się przypadkiem i w 2021 roku wzięli ślub. Od tamtej pory tworzą jedną z ciekawszych par polskiego show-biznesu.

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Aleksander Kwaśniewski był zmuszony do natychmiastowej reakcji Aleksandra Kwaśniewska zapomniała już o TVN, ma zupełnie nową pracę. Nie zgadniecie! Całkowicie porzuciła telewizję?

Aleksandra Kwaśniewska o relacjach z ojcem

Aleksandra Kwaśniewska regularnie dzieli się na Instagramie swoimi przemyśleniami na różne tematy oraz kadrami, które obrazują jej codzienne życie. Dużą popularnością cieszą się także posty dotyczące byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Nie jest tajemnicą, że Ola ma bardzo dobre relacje z rodzicami. 

[…] No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie - pisała o ojcu kilka miesięcy temu.

Aleksandra Kwaśniewska, razem ze swoim tatą Aleksandrem Kwaśniewskim, od dłuższego czasu organizuje instagramowe transmisje w domowych warunkach. Cieszą się one niemałą popularnością. Widać na nich jak świetnie rozumieją się ojciec z córką. Internauci są zachwyceni, że Ola umożliwiła im taką interakcję z byłym prezydentem Polski.

Nie więc dziwnego, że wielkie emocje wzbudził kolejny post Kwaśniewskiej. Kiedy opublikowała czarno-białe zdjęcie z tatą, jej fani zareagowali bardzo emocjonalnie.

Aleksandra Kwaśniewska na czarno-białym zdjęciu z ojcem

Kiedy w niedziele, na profilu Oli Kwaśniewskiej pojawiło się czarno-białe zdjęcie z jej ojcem, internauci zareagowali w sposób, jakiego się zapewne nie spodziewała. W godzinę po publikacji było już ponad 200 komentarzy, a polubień postu kilkanaście tysięcy! 

Co tak poruszyło fanów Kwaśniewskiej? Otóż Ola zapowiedziała kolejny live z tatą:

Uwaga uwaga! Kolejny lajwik z szanownym Tatą w czwartek 7.12 o 20.00.

Jak zawsze, zapraszam do zadawania pytań w komentarzach i lajkowania tych, które Was interesują @zuzakrajewska dla @viva_magazyn - napisała.

To szaleństwo jest bardzo uzasadnione. Internautów niesamowicie interesuje zdanie Aleksandra Kwaśniewskiego na temat tego, co się aktualnie dzieje w Polsce i na świecie. Pytań do niego pojawiło się mnóstwo. Widać, że użytkownicy sieci są żywo zainteresowani udziałem w zapowiedzianej relacji live.

Aleksandra Kwaśniewska, fot. screen Instagram
Ola Kwaśniewska i reakcja internautów na live z jej ojcem, fot. screen Instagram
Aleksander Kwaśniewski, fot. KAPIF
Aleksander Kwaśniewski, fot. Kapif
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach, fot. KAPIF