Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Kwaśniewska zapomniała już o TVN, ma zupełnie nową pracę. Nie zgadniecie! Całkowicie porzuciła telewizję?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.11.2023 22:11

Aleksandra Kwaśniewska zapomniała już o TVN, ma zupełnie nową pracę. Nie zgadniecie! Całkowicie porzuciła telewizję?

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska ma nową pracę, fot. KAPiF

Aleksandra Kwaśniewska całkiem niedawno straciła pracę w TVN. Jej program został zdjęty z anteny, a obietnice stacji się nie ziściły. Ola poinformowała właśnie o nowej pracy? Całkowicie odchodzi z telewizji?

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę, co robi teraz?

Ola Kwaśniewska od 2021 roku była jedną z prowadzących reaktywowanego formatu „Miasto kobiet”. W talk-show TVN Style wraz z nią działały Marzena Rogalska i Olga Legosz, a później Ane Piżl. To właśnie w tym programie odbył się osławiony wywiad Marcina Hakiela, w którym po raz pierwszy opowiedział o rozstaniu z Cichopek.

W marcu 2023 roku zarząd TVN Style zdecydował o zakończeniu produkcji. Stacja, ogłaszając swoją decyzję, zadeklarowała, że nie żegna się z dziennikarkami na stałe. Zapowiedziano, że powstaje nowy program z Marzeną Rogalską. Tę obietnicę dotrzymano, ale nie spełniło się to, co usłyszała od producentów Kwaśniewska. Co zrobiła w tej sytuacji? Poniżej szczegóły.

Ola Kwaśniewska, Miasto kobiet, Marcin Hakiel.png
Marcin Hakiel i Ola Kwaśniewska w “Mieście Kobiet”, fot. YouTube @TVN Style (2022)
Aleksandra Kwaśniewska przebrała się za Wednesday Adams! Czarne włosy, grzywka... Ale uroczo! Kwaśniewska i Badach mieszkają stylowo i wygodnie. Kącik dla graczy, luksusowa łazienka, wypchana biblioteka...

Aleksandra Kwaśniewska została bez pracy

Prawdą jest, że „Miasto Kobiet” znika z anteny. TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować. O tym, że nie będzie kolejnego sezonu "Miasta" poinformował mnie osobiście jeszcze w styczniu, równocześnie zapewniając, że chce ze mną dalej współpracować i aktualnie rozmawiamy na temat potencjalnych formatów jesiennych – napisała wiosną Ola na Instagramie.

Marzena Rogalska jesienią w TVN Style prowadziła aż dwa programy: „Rogalska show” oraz „Małe światy według Marzeny Rogalskiej”. Tymczasem na temat potencjalnych nowych programów z Kwaśniewską zapadła cisza. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich nie spoczęła jednak na laurach.

Ola właśnie poinformowała o nowej, ekscytującej pracy. Szczegóły poniżej, projekt już ruszył.

Ola Kwaśniewska ma nową pracę, zaangażowała mamę do pomocy

Aleksandra poinformowała właśnie na Instagramie, co będzie ją zaprzątało przez najbliższy rok. Okazuje się, że jej współpracą z marką biżuterii YES rozkręciła się w wyjątkowy sposób. Kwaśniewska została bowiem gospodynią podcastu „Jestem Kobietą”.

Pierwszy odcinek nowego sezonu już dziś w południe i porozmawiam w nim z kimś, kto bardzo Was ucieszy, że to on właśnie. Pretekstem do rozmowy będzie natomiast nowa kampania YES i ilustrujący ją, przejmująco aktualny wiersz Wisławy Szymborskiej „Portret Kobiecy” – obiecywała Ola.

Szybko okazało się, że gościnią pierwszego odcinka podcastu YES jest nie kto inny, jak Jolanta Kwaśniewska. Będziecie oglądać?

Aleksandra Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska na premierze biżuterii Tomasz Ossoliński&YES, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska.jpg
Aleksandra Kwaśniewski, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska.jpg
Aleksandra Kwaśniewski, fot. KAPiF