Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Aleksander Kwaśniewski był zmuszony do natychmiastowej reakcji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.11.2023 12:17

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Aleksander Kwaśniewski był zmuszony do natychmiastowej reakcji

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska
Aleksander Kwaśniewski przejął się kłopotami zdrowotnymi Jolanty Kwaśniewskiej, fot. KAPiF

Jolanta Kwaśniewska od lat jest jedną z bardziej szanowanych postaci polskiego show-biznesu. Jako Pierwsza Dama zapisała się w pamięci obywateli za klasę i elegancję. Teraz jednak na jaw wychodzi prawda. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nieoczekiwanie zasłabła, przez co polityk zupełnie zmienił swoje plany.

Jolanta Kwaśniewska mocno wspiera Aleksandra Kwaśniewskiego

Małżeństwo od lat uważane jest za zgodny duet, który wspierał się w zawodowych planach. To właśnie Jolanta Kwaśniewska trwała przy boku Aleksandra Kwaśniewskiego, gdy ten wspinał się po kolejnych stopniach polityki. Od ministra po Prezydenta Polski, para była nierozłączna.

Dziś, gdy ich wizerunki nie są aż tak publikowane w całym kraju jako Para Prezydencka, małżeństwo zajmuje się bardziej osobistymi sprawami. Była Pierwsza Dama udzieliła niedawno zaskakującego wywiadu własnej córce.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy.jpg
Aleksander Kwaśniewski przejął się kłopotami zdrowotnymi Jolanty Kwaśniewskiej, fot. KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska zapomniała już o TVN, ma zupełnie nową pracę. Nie zgadniecie! Całkowicie porzuciła telewizję? Kwaśniewska i Badach mieszkają stylowo i wygodnie. Kącik dla graczy, luksusowa łazienka, wypchana biblioteka...

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała córce o trudach życia z byłym prezydentem Polski

Aleksandra Kwaśniewska jeszcze do niedawna była jedną z gwiazd telewizyjnego talk-show "Miasto Kobiet". Brak kontynuacji programu spowodował, że córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich przestała pojawiać się w telewizji. Mimo to jej ciekawość poznawania ludzkich historii przetrwała.

Obecnie prowadzi własny podcast "Jestem Kobietą". Jedną z rozmówczyń została jej mama. Podczas wywiadu panie poruszyły wiele osobistych historii z przeszłości byłej Pierwszej Damy. Nagle Jolanta Kwaśniewska otworzyła się na nieco trudniejsze tematy.

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Aleksander Kwaśniewski zmienił wszystko

Mama Aleksandry Kwaśniewskiej wróciła pamięcią do czasów, gdy jej mąż był jeszcze ministrem. W tamtym okresie musiała łączyć obowiązki zawodowe z prowadzeniem domu. Pogodzenie obu sfer życia okazało się niezwykle trudne.

Obciążenie czasowe taty było takie, że wszelkie zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie - wszystkie takie rzeczy robiłam ja.

W pewnym momencie organizm Jolanty Kwaśniewskiej dał za wygraną. Kobieta zasłabła i trafiła do szpitala. Dopiero nagły wypadek "otworzył oczy" Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.

Dopiero jak zdarzył się taki wypadek, pamiętasz, że zasłabłam i trafiłam do szpitala, to wtedy tata po raz pierwszy wyprasował koszulę i od tego czasu powiedziałam: "Ty świetnie prasujesz koszule".

Trudne doświadczenie jeszcze bardziej przybliżyło do siebie małżonków. Być może wzajemne wsparcie i troska była dla nich strzałem w dziesiątkę przy stworzeniu wieloletniego związku.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy (3).jpg
Aleksander Kwaśniewski przejął się kłopotami zdrowotnymi Jolanty Kwaśniewskiej, fot. KAPiF
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy (2).jpg
Aleksander Kwaśniewski przejął się kłopotami zdrowotnymi Jolanty Kwaśniewskiej, fot. KAPiF