Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski udostępnił fragment rozmowy z transpłciową gwiazdą. Internauci piszą o hipokryzji

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowszy wywiad, który Rafał Brzozowski udzielił jednej z prowadzących tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, nie przypadł do gustu wielu internautom. Piosenkarz zamienił parę słów z Nikkie de Jager, transpłciową holenderską celebrytką. Osoby komentujące upubliczniony fragment konwersacji zarzuciły reprezentantowi Polski na Eurowizji hipokryzję.

  • W oczekiwaniu na występ na Eurowizji Rafał Brzozowski rozmawiał z jedną z prowadzących

  • Tegoroczny konkurs współprowadzi między innymi Nikkie de Jager

  • W ubiegłym roku TVP zastąpiło wystąpienie youtuberki reklamami

  • Internauci zarzucili piosenkarzowi hipokryzję

Już niebawem Rafał Brzozowski zapozna Europę z piosenką „The Ride” podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Przed czwartkowym (i być może sobotnim) występem piosenkarza czeka jeszcze sporo pracy. Prezenter TVP promuje swoją osobę w nadziei na jak najlepszy wynik głosowania. Ostatnio Rafał Brzozowski udzielił wywiadu jednej z prowadzących tegorocznego widowiska - Nikkie de Jager, znaną szerszej widowni jako NikkieTutorials.

Rafał Brzozowski w rozmowie z Nikkie de Jager

Wczoraj na oficjalnym profilu Rafała Brzozowskiego na Instagramie pojawił się fragment wywiadu piosenkarza z Nikkie de Jager. W tym roku słynna holenderska youtuberka będzie jedną z prowadzących Eurowizji w Rotterdamie.

W notce dodanej do zapowiedzi wywiadu Rafał Brzozowski stwierdził, iż rola prowadzącej jest wprost idealna dla celebrytki; piosenkarz podziękował też Nikkie de Jager za rozmowę. Co warto dodać, youtuberka będzie pierwszą transpłciową prowadzącą Konkursu Piosenki Eurowizji w historii widowiska.

Ponieważ Nikkie de Jager wiedziała, iż Rafał Brzozowski na co dzień zajmuje się pracą w telewizji, podczas wywiadu zapytała reprezentanta Polski o to, czy mógłby podzielić się z nią jakąś radą. Prowadzący program „Jaka to melodia?” zasugerował celebrytce, że powinna poczuć właściwą energię i z nią popłynąć.

Wywiad rozsierdził wielu internautów

Po publikacji wywiadu w sieci aż zahuczało od komentarzy. Wielu internautów nie zareagowało na rozmowę Rafała Brzozowskiego z youtuberką z entuzjazmem. Jak sugerują media, nie bez znaczenia pozostaje w tym przypadku sytuacja, jaka miała miejsce podczas koncertu, który został wyemitowany w 2020 roku w zamian za Eurowizję, do czego zmusiła organizatorów pandemia COVID-19.

W trakcie transmisji widowiska „Eurowizja: Światło dla Europy” emitująca je stacja TVP wycięła bowiem fragment, w którym pojawiła się właśnie Nikkie de Jager. Zamiast jej wystąpienia widzowie Telewizji Polskiej zobaczyli blok reklamowy. Zdaniem niektórych działanie to miało związek z wyznaniem celebrytki. W 2020 roku youtuberka ujawniła się bowiem jako osoba transpłciowa.

Właśnie do tych działań TVP odnosili się na profilu Rafała Brzozowskiego komentujący. Internauci nawiązywali w swoich wiadomościach do tego, iż stacja, z którą współpracuje piosenkarz, wykazuje brak tolerancji względem osób ze środowiska LGBT.

- Lepiej powiedz @nikkietutorials, co mówi Twój szef - główna telewizja w Polsce - o LGBT. Dla pracodawcy Rafała nie jesteśmy ludźmi. Jesteśmy ideologią. Wstyd - napisał jeden z internatów.

Do zarzutów stawianych przez użytkowników sieci odniósł się sam Rafał Brzozowski. Jak poinformował, wywiad odbywał się w sympatycznej atmosferze. Piosenkarz zaapelował dodatkowo, by internauci nie szukali na siłę złej energii, której, jak podkreśla, w rozmowie z youtuberką nie było.

- Rozmowa z Nikkie odbyła się w mega miłej atmosferze i nie doszukiwałbym się tutaj jakiejś złej energii - przekazywał tegoroczny reprezentant Polski w Rotterdamie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym

Źródło: Radio Zet, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >