Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Udostępnił romantyczne wideo z czasów związku. Serce pęka
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.12.2023 11:30

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Udostępnił romantyczne wideo z czasów związku. Serce pęka

Rafał Grabias
Rafał Grabias, fot. KAPiF

28 listopada zmarł nagle Gabriel Seweryn, gwiazdor znany z ,,Królowych życia''. Informacja o odejściu mężczyzny zszokowała cały Internet. Seweryn występował w popularnym programie razem ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem. Mężczyzna do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wspomina go w mediach społecznościowych.

Nagłe odejście Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł nagle 28 listopada w Szpitalu Powiatowym w Głogowie. Jego śmierć była bardzo zaskakująca. 56-letni mężczyzna prowadził przed śmiercią transmisję live, na której skarżył się na ostry ból w klatce piersiowej oraz na to, że nie została mu udzielona odpowiednia i szybka pomoc ze strony służb ratunkowych.

Przyjechało pogotowie i cyrki odstawiają, zamiast mi pomóc. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi nikt pomóc – mówił.

Nagranie przeraziło fanów mężczyzny. Gabriel zwijał się z bólu i widać było, jak cierpi. 

 Ja naprawdę umrę. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy. Jak mnie szykanują. Niech zobaczą, że to ja - mówił przerażony Seweryn.

Prokuratura wszczęła śledztwo, a ratownicy medyczni wydali oświadczenie. Według pracowników kiedy przyjechali na miejsce Seweryn i jego znajomi byli agresywni co miało być powodem zaprzestania akcji. 

Gabriel Seweryn zmarł w wyniku nagłego zatrzymania akcji serca. Fani do tej pory nie mogą uwierzyć w to co się stało.

Dagmara Kaźmierska nie pojawiła się na pogrzebie Gabriela Seweryna. Wiemy już dlaczego. Co za słowa...! Rafał Grabias zabrał głos po pogrzebie Gabriela Seweryna. Z trudem zamieścił ten wpis

Skomplikowana miłość Gabriela i Rafała

Mimo częstych kłótni w programie ,,Królowe życia'' Rafał i Gabriel wydawali się parą idealną. Wielu mogło pozazdrościć im tak wspaniałego związku. Okazało się jednak, że w rzeczywistości ich relacja była bardzo burzliwa, pełna wzlotów i upadków. Poznali się przeszło 20 lat temu, Seweryn był starszy od Grabiasa prawie 16 lat. Mężczyźni przez długi czas prowadzili wspólnie pracownię futer.

Panowie zyskali rozpoznawalność, gdy w 2016 roku wystąpili wspólnie w ,,Królowych życia''. Przez kilka sezonów widzowie mogli śledzić miłosne zmagania Rafała i Gabriela. W programie również można było być świadkiem zaręczyn. 

Rafał oświadczył się ukochanemu w romantyczny sposób na Majorce. Mężczyźni zaskoczyli wszystkich, gdy ten pozornie perfekcyjny związek, nie był w rzeczywistości tak doskonały, ponieważ w 2017 roku rozstali się. Mimo tego łączące ich uczucie ciągle dawało o sobie znać. Rafał i Gabriel długo nie przyznawali się oficjalnie do powrotu, aż do momentu, gdy Gabriel napisał w swoich mediach społecznościowych.

Zawsze ciebie kochałem i będę kochał.

W 2020 roku mężczyźni oficjalnie ogłosili powrót do siebie.

Po wielkiej burzy postanowiliśmy wrócić do siebie. Doszliśmy do wniosku, że więcej nas łączy, niż dzieli. Mamy wspólne pasje, przyjaciół i plany na przyszłość. Długo rozmawialiśmy o naszym związku i jednogłośnie stwierdziliśmy, że nie warto zaprzepaścić 18 lat cudownej, dojrzałej miłości – powiedział Rafał w rozmowie z Pudelkiem.

Nie wytrwali jednak długo w tym postanowieniu, a ich miłość dobiegła końca. Versace z Głogowa, jak nazywali go fani, wszedł w kolejny związek. 

Wzruszające nagranie na profilu Rafała Grabiasa

Rafałem Grabiasem wstrząsnęła śmierć ukochanego. Opublikował na swoich mediach społecznościowych kilka wpisów upamiętniających Seweryna. Pożegnał go słowami:

Żegnaj! Jedno słowo, a tak trudno powiedzieć - napisał na Instagramie.

Rafał Grabias niedawno opublikował w sieci również krótkie wideo złożone z ich wspólnych zdjęć. to nagranie pochodzi z czasu ich związku. Podpisał je:

Takiego Cię pamiętam - napisał Rafał Grabias.

Na ukazanych zdjęciach mężczyźni są widocznie szczęśliwi. Zdjęcia z wakacji pokazują Seweryna w dobrej formie, uśmiechniętego i beztroskiego. Mimo kryzysów ich miłość była niesamowicie szczera i piękna. 

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. Instagram @rafałgrabias
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. Instagram @rafałgrabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot, KAPiF