Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Reakcja Dominiki z Krotoszyna na wywiad Hakiela u Wojewódzkiego. Te słowa nie świadczą o nim dobrze
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.09.2023 10:44

Tylko u nas: Reakcja Dominiki z Krotoszyna na wywiad Hakiela u Wojewódzkiego. Te słowa nie świadczą o nim dobrze

Reakcja Dominiki z Krotoszyna na wywiad Hakiela u Wojewódzkiego, fot. TVN/Instagram
Reakcja Dominiki z Krotoszyna na wywiad Hakiela u Wojewódzkiego, fot. TVN/Instagram

Jak Dominika z Krotoszyna zareagowała na wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego? Świat gwiazd dowiedział się, co była partnerka tancerza sądzi na temat jego udziału w talk show TVN-u.

Co Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego powiedział o Kasi Cichopek?

Marcin Hakiel zawitał do studia programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie razem z Caroline Derpieński opowiadał o życiu prywatnym. Nie zabrakło przytyków do Kasi Cichopek. Tancerz wyznał, że jego styl życia uległ zmianie, od kiedy został singlem. Wyznał, że teraz “bardziej jest sobą” i dodał:

Z byłą małżonką tworzyliśmy taki tandem medialny. Dziś nie ma tego tandemu, jestem solo i robię to, na co mam ochotę – powiedział.

Zwierzył się także, że z szacunku do swoich dzieci nie opowiada w mediach “całej historii” na temat rozstania z Katarzyną Cichopek. Nie omieszkał jednak wspomnieć o tym, jak z jego perspektywy sprawy mają się obecnie.

Moja była małżonka ze swoim nowym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę. I wśród przyjaciół, i w branży. To nie jest tak, że ta informacja jest wyssana z palca, bo inwestuję dużo w informację, rzetelną i sprawdzoną – wyznał tancerz.

Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego (2).png
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego, fot. TVN
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego (3).png
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego, fot. TVN
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego (1).png
Marcin Hakiel u Kuby Wojewódzkiego, fot. TVN
Tylko u nas: Wiemy, czy Kasia Cichopek obejrzy wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego! Znamy jej reakcję Szokujące słowa Marcina Hakiela u Wojewódzkiego! Nagle uderzył w Cichopek i Kurzajewskiego: "Robią sobie ze mnie pożywkę"

Reakcja Kasi Cichopek na wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego

Tuż przed emisją Świat gwiazd dotarł do osoby z otoczenia Kasi, która wyznała, że aktorka nie planowała oglądać wywiadu Kuby Wojewódzkiego z Marcinem Hakielem:

Kasia osobiście nie będzie oglądać wywiadu, ale zrobią to jej prawnicy, którzy już od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku w tej sprawie – powiedziało nasze źródło we wtorkowe popołudnie.

Cichopek bardzo przeżyła pomysł wizyty Hakiela w programie najbardziej kontrowersyjnego showmana w kraju:

Kasia i jej najbliżsi już od kilku dni przeżywają prawdziwy stres z powodu doniesień o występie Marcina u Kuby Wojewódzkiego. Nie chodzi o to, że tak się promuje jako tancerz i lansuje swoje szkoły, bo to normalne. Kasia przecież przez całe lata pomagała mu w promocji. Oni obawiają się prywatnych wycieczek, zdradzania intymnych szczegółów z życia dzieci, a tym samym nakręcania spirali zainteresowania mediów oraz nienawiści od innych osób. Mają nadzieję, że Marcin nie da się sprowokować rządnemu sensacji Kubie – dodał nasz informator.

Marcin Hakiel / Katarzyna Cichopek.jpg
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF

Dominika z Krotoszyna o wywiadzie Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego

A jak do wywiadu odniosła się Dominika z Krotoszyna, ostatnia była partnerka Marcina? W trakcie rozmowy z Wojewódzkim zabrakło zwierzeń na temat tej relacji. Były mąż prezenterki TVP wyznał jedynie, że “niedawno zakończył drugi związek” i nie jest gotowy na nowe relacje – tak odpowiedział na propozycję Derpieński, która obiecała, że znajdzie mu latynoską milionerkę.

Co na to wszystko ostatnia ukochana tancerza?

Znając metody działania Marcina i jego upodobanie do bycia w mediach, Dominika też miała obawy – mówi nam znajomy kobiety.

Dominika na razie konsekwentnie milczy, ale jak mówią Światu gwiazd osoby z jej otoczenia:

Dziękuje Bogu, że była wyjątkowo twarda i nie pokazywała swojej twarzy. Cieszy się, że nie jest już częścią machiny medialnej służącej podgrzewaniu jego wizerunku.

Była partnerka Hakiela jest przekonana, że Marcin podgrzewa zainteresowanie sobą w mediach, by zacząć zarabiać… na Instagramie:

Wcześniej kontrolował faktury Kasi i negocjował stawki. Dokładnie wie, że Instagram jest świetnym źródłem zarobku – kwituje nasz informator.

Czy to oznacza, że wkrótce Hakiel zostanie influencerem? Jesteście na to gotowi?

Marcin Hakiel.jpg
Dominika z Krotoszyna i Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel.jpg
Dominika z Krotoszyna i Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel.jpg
Dominika z Krotoszyna i Marcin Hakiel, fot. Instagram