Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Robert Burneika oświadczył się pięknej ukochanej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 15:00

Robert Burneika oświadczył się pięknej ukochanej

Robert Burneika z narzeczoną
fot. Instagram

Robert Burneika jest popularnym kulturystą. Teraz oświadczył się swojej ukochanej. Kobieta podzieliła się widokiem wielkiego pierścionka. 

Kim jest Robert Burneika?

Robert Burneika zdobył popularność w Polsce wiele lat temu jako "Hardkorowy Koksu". Litwin zaimponował fanom sportu swoją imponującą sylwetką, ale również unikalnym podejściem do życia. W wieku 21 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznał swoją pierwszą żonę, Katherinę, mającą polskie korzenie. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w garażu, gdzie Robert wtedy pracował. Natychmiast się w sobie zakochali i spędzili wiele szczęśliwych lat razem.

Z moją żoną Kasią jesteśmy już dziewięć lat po ślubie, bardzo dobrze nam się układa, nie kłócimy się. I chciałbym dalej tak żyć, czyli normalnie... — mówił w 2011 r. Robert Burneika. 

Dwa lata później sportowiec ogłosił, że jego małżeństwo dobiegło końca i rozpoczyna proces rozwodu ze swoją żoną. Teraz jest w szczęśliwym związku z Polką.

Pierwszy spacer Kubickiej i Barona z synkiem skończył się dramatem Iga Świątek wygrała samochód i go oddała! Kto otrzymał drogi prezent? Wszystko ujawniła

Związek Roberta Burneiki

Od kilku lat Robert Burneika jest w związku z Kają Kędzierską, która używa nazwiska Burneika w mediach społecznościowych, chociaż formalnie nie są małżeństwem. Sportowiec często określa swoją partnerkę mianem "żonki", mimo że nie odbyli ceremonii ślubnej. Kaja, która jest o 16 lat młodsza od Burneiki, urodziła mu dwie córeczki. W 2018 roku "Hardkorowy Koksu" ogłosił, że znalazł nową miłość, a rok później para powitała na świecie swoją pierwszą córkę, Gaję. W 2020 roku sportowiec został ponownie ojcem, gdy urodziła się ich druga córeczka, którą nazwali Mają. 

Robert i Kaja spotkali się w siłowni "Hardkorowego Koksa" i od dwóch lat mieszkają na Białołęce, w apartamencie o powierzchni 280 metrów kwadratowych, który znajduje się nad siłownią kulturysty, Burneika Sports Gym. Rozpoczęli budowę swojego wymarzonego domu w grudniu 2020 roku, a niecały rok później, wyprowadzili się do swojego nowego gniazdka.

Parę lat temu, kiedy pracowaliśmy na siłowni, siedzieliśmy tutaj od 6 do 24. Momentami po prostu spaliśmy w biurze na siłowni. Myśleliśmy: "Ale super byłoby tutaj mieszkać na górze, wybudować sobie tu dom". Od naszych marzeń i takiego trochę śmiesznego i głupiego pomysłu to się stało — wyjaśniła Kaja Burneika

Teraz para zrobiła kolejny duży krok w stronę swojej wspólnej przyszłości.

Robert Burneika oświadczył się

Robert Burneika opublikował nagranie, na którym przekazał, że właśnie oświadczył się ukochanej. Oboje szeroko uśmiechnięci stoją blisko siebie, a Kaja pokazuje pierścionek. 

Lepiej późno niż wcale – napisał Burneika. 

Natomiast Kaja Burneika opublikowała informację na swoich platformach społecznościowych, że mężczyzna poprosił ją o rękę. W internecie udostępniła nagranie, na którym prezentuje pierścionek z diamentem.

Tym razem to nie jest taki zwykły outfit check. Robert Burneika tego bym się w życiu nie spodziewała — napisała Kaja Burneika.

Serdecznie gratulujemy. 

Robert Burneika oświadczył się ukochanej, fot. Instagram
Robert Burneika oświadczył się ukochanej, fot. Instagram
Robert Burneika oświadczył się ukochanej, fot. Instagram
Robert Burneika oświadczył się ukochanej, fot. Instagram