Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Rodzice Gabriela zdecydowali". Kolega ze szkolnej ławki zdradza rodzinne sekrety celebryty
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 08:21

"Rodzice Gabriela zdecydowali". Kolega ze szkolnej ławki zdradza rodzinne sekrety celebryty

Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; KAPiF
Gabriel Seweryn, fot. Jan Bielecki/East News; KAPiF

Gabriel Seweryn zostanie pochowany w rodzinnym Krzepowie, dzielnicy Głogowa, gdzie zaczęła się wielka przygoda krawiecka przyszłego “polskiego Versace”. W rozmowie z “Faktem” gwiazdora wspominał znajomy ze szkolnej ławki, nie omieszkał wspomnieć również o trudnej relacji 56-latka z jego matką.

Pogrzeb Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada w szpitalu w Głogowie, do którego zgłosił się z silnym bólem w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem. Okoliczności śmierci gwiazdora wciąż budzą kontrowersje. Wszystko za sprawą tajemniczej relacji wideo, która pojawiła się na jego Instagramie.

Na nagraniu 56-latek twierdził, że pogotowie, które wezwał do pomocy, odmówiło udzielenia mu wsparcia medycznego. Na filmiku widać mężczyznę, który płacze, krzyczy i pomstuje na zespół ratownictwa medycznego, wskazując na okolice mostka jako miejsce bólu.

6 grudnia Gabriel Seweryn zostanie pochowany w swoim rodzinnym Głogowie, a dokładnie Krzepowie - dzielnicy miasta, na której wychowywał się słynny projektant. Uroczystość żałobna odbędzie się w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a tuż po niej doczesne zwłoki gwiazdy “Królowych życia” przeniesione zostaną na cmentarz.

TYLKO U NAS: Rafał Grabias zdradza, co zaplanował na pogrzeb Gabriela Seweryna. Tak chce pożegnać miłość życia Ostatnia wola Gabriela Seweryna. Prosił o dwie rzeczy na pogrzebie. W Polsce się tego nie robi

Kim jest matka Gabriela Seweryna?

Jak ustalił “Fakt”, Gabriel Seweryn wychowywał się wraz z dwiema starszymi siostrami. Wspólnie z rodzicami zajmowali służbowe mieszkanie w szkole podstawowej, w której nauczał jego ojciec. Matka była dobrze znaną w rejonie krawcową.

Miała dużo nietypowych zleceń. Szyła nawet namioty cyrkowe. Kiedy Gabriel zaczynał uruchamiać swoją pracownię futrzarską matka mu pomagała - opowiadał znajomy gwiazdora ze szkolnej ławki, do którego udało się dotrzeć redakcji dziennika.

Rozmówca “Faktu” wspomniał również o relacjach kobiety z jej synem. Wygląda na to, że była ona trudniejsza niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Gabriel Seweryn zerwał relacje z matką

Mężczyzna, który wypowiedział się dla “Faktu” wspomniał o latach dzieciństwa Gabriela. 

Chodziliśmy razem do krzepowskiej podstawówki w klasach 1-4, potem z resztą klasy poszliśmy do innej szkoły, bo w naszej był realizowany tylko początkowy etap nauczania. Rodzice Gabriela zadecydowali, że on będzie się uczył w szkole w Głogowie i od tamtej pory nie mieliśmy już tak wielu kontaktów. Miał tam nowych kolegów - opowiadał dawny znajomy gwiazdy “Królowych życia”.

Relacje Gabriela Seweryna z matką przedstawione w programie TTV dawały wrażenie niemal idealnych. Okazuje się jednak, że od pewnego czasu uległy one znacznemu pogorszeniu. W mediach plotkowano, że wynikać one mogły z długów, w jakie miał rzekomo popaść projektant.

Widywałem go, jak przyjeżdżał do matki, ale od jakiegoś czasu przestał, mieli się pokłócić - zdradził rozmówca "Faktu".

Mimo tego, że w ostatnich latach relacje z matką uległy pogorszeniu, to wiadomo, że kobieta bardzo przeżywa śmierć ukochanego syna. 

Jego mama jest w bardzo złym stanie, bardzo to wszystko przeżywa. Choć ostatnio ich relacje nie były najlepsze, to jednak zawsze byli ze sobą bardzo zżyci. Razem szyli, razem pracowali, spędzali ze sobą dużo czasu. Dlatego nic dziwnego, że jego mama jest w takim stanie - wyznała rozmówczyni “Faktu”.
 

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Źródło: fakt.pl