Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina Kuby Błaszczykowskiego przygotowała mu niespodziankę. Napisy na ich koszulkach mówią wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.06.2023 09:19

Rodzina Kuby Błaszczykowskiego przygotowała mu niespodziankę. Napisy na ich koszulkach mówią wszystko

Kuba Błaszczykowski
Fot. KAPiF

Wczorajszy mecz między Polską a Niemcami był jednocześnie pożegnaniem Kuby Błaszczykowskiego w naszej reprezentacji. Piłkarze przygotowali mu wzruszający hołd, ale jeszcze więcej łez polało się podczas spotkania sportowca z rodziną. Żona i dzieci przygotowały mu piękny, bardzo znaczący prezent.

Kuba Błaszczykowski: rodzina, żona, dzieci

Kuba zaręczył się z ukochaną Agatą Gołaszewską w 2007 roku. Ślub wzięli 21 czerwca 2010, w kościele w okolicach Ustronia. Rok później urodziła się Oliwia, ich pierwsza córka. Druga Lena przyszła na świat w 2014, a syn Fabian: 19 czerwca 2019 roku.

Oliwia jest moim pierwszym dzieckiem. Cieszę się z rzeczy, o które nawet bym siebie nie podejrzewał. Każdy jej gest, grymas na twarzy jest dla mnie radością. Poczułem się spełniony, córka rzuciła nowe światło na moje życie. Jest naprawdę fajnie. Zacząłem inaczej myśleć, bardziej do przodu – mówił wzruszony Błaszczykowski w Przeglądsportowy.pl w 2011. 

Żona Kuby Błaszczykowskiego zalana łzami podczas meczu. Kamery uchwyciły prywatne sceny

Syn Kuby Błaszczykowskiego urodził się pod „magiczną datą”

Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06. Od teraz będziemy maszerować razem – napisał na Instagramie Błaszczykowski.

19 czerwca to dla piłkarza magiczna data nie tylko ze względu na narodziny chłopca. 19 czerwca 2010 roku wziął ślub z Agatą, a połączenie dnia i miesiąca "1906" to rok powstania ważnego dla piłkarza klubu, Wisły Kraków.

Rodzina Kuby Błaszczykowskiego przygotowała niespodziankę

Po upływie szesnastej minuty meczu Błaszczykowski pożegnał się z kolegami z drużyny i kibicami, po czym zszedł z murawy. Czekała już na niego rodzina: żona i trójka dzieci. Zarówno Agata, jak i jej córki objęły go czule, a ukochana piłkarza nie kryła łez wzruszenia. To jednak nie wszystko.

Okazuje się, że Agata, Oliwia, Lena i Fabian mieli identyczne koszulki. Na czarnym tle znajdował się napis „Jesteś naszym bohaterem” oraz zdjęcie samego Kuby. To niezwykle wzruszający gest.

Zobacz film i zdjęcia:

Kuba Błaszczykowski
Kuba Błaszczykowski przed meczem Polska - Niemcy, fot. KAPiF
Kuba Błaszczykowski
Kuba Błaszczykowski na meczu Polska - Niemcy, fot. KAPiF
Kuba Błaszczykowski
Kuba Błaszczykowski przed meczem Polska - Niemcy, fot. KAPiF

Źródło: Przeglądsportowy.pl