Swiatgwiazd.pl
Gienek Onopiuk

facebook.com/FokusTVpl

"Rolnicy. Podlasie": Gienek opowiedział o rodzinnej tragedii. "Maleńka zmarła"

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Gienek Onopiuk i jego syn Andrzej to zdecydowanie dwaj najpopularniejsi rolnicy na Podlasiu. Swoją popularność zawdzięczają słynnej produkcji stacji telewizyjnej Fokus TV pt. „Rolnicy. Podlasie”. Poza Andrzejem Gienek posiada jeszcze jednego syna Jarka, oraz córkę Paulinę, która od lat nie mieszka już z nimi na gospodarstwie. Niewiele osób wie, że Onopiuk w przeszłości przeszedł wielką tragedię. Jego malutka córeczka Justynka zmarła, mając zaledwie trzy miesiące.

  • Gienek Onopiuk to największy gwiazdor programu „Rolnicy. Podlasie”

  • Rolnik posiada troję dzieci: Andrzeja, Jarka oraz Paulinę

  • Wiele lat temu, mając zaledwie trzy miesiące zmarła jego córeczka, Justynka


Życie Gienka Onopiuka w ostatnim czasie uległo zdecydowanej zmianie. Gwiazdor programu „Rolnicy. Podlasie” stał się najpopularniejszym rolnikiem na Podlasiu i jednym z najpopularniejszych w Polsce. Jego przeszłość została naznaczona wielką tragedią, związaną ze śmiercią malutkiej córeczki.

Gienek z programu „Rolnicy. Podlasie” stracił córkę

Rodzina Gienka Onopiuka jest ze sobą bardzo związana, a każdy skrawek ziemi na Podlaskim gospodarstwie jest dla nich na miarę złota. Niedawno o gwiazdorze programu „Rolnicy. Podlasie” zrobiło się jeszcze głośniej, niestety w niezbyt dobrym kontekście.

Został aresztowany przez funkcjonariuszy policji, a na komisariacie usłyszał zarzut naruszania nietykalności cielesnej policjanta, za co grozi kara pozbawienia wolności. Jego syn Andrzej wystosował wówczas pilny apel do wszystkich fanów, by Ci nie zaczepiali sąsiadów i nie przyjeżdżali pod wpływem alkoholu.

Poza Andrzejem Gienek doczekał się jeszcze trójki pociech. Jego 28-letni syn Jarek również występuje w produkcji Fokus TV, jednak nie tak często, jak jego tata i brat. Ma za sobą natomiast debiut w telewizji za sprawą programu „Dżentelmeni i wieśniacy”. Z kolei córka gwiazdora, Paulina o dawna nie mieszka na gospodarstwie i ma własną rodzinę.

Córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz dziś wygląda oszałamiająco. Gwiazda sporo schudła

Córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz dziś wygląda oszałamiająco. Gwiazda sporo schudła

CZYTAJ DALEJ

Niewiele osób ma świadomość tego, że Gienek Onopiuk wiele lat temu przeżył niezwykle dotkliwą, osobistą tragedię, która naznaczyła później jego przyszłość. Mając zaledwie trzy miesiące zmarła jego córeczka Justynka, o czym opowiedział przy okazji 4. odcinka programu „Rolnicy. Podlasie”:

- Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła - powiedział wówczas gwiazdor Fokus TV.

Kim jest Andrzej Onopiuk?

Andrzej Onopiuk to zdecydowanie najpopularniejszy z synów Gienka. 37-letni rolnik z Plutycz bardzo często udziela wywiadów przed kamerami i nie wstydzi się opowiadać o swoim życiu prywatnym.

Jego głównym zadaniem jest opieka nad 50ha ziemi, które wraz z ojcem posiadają. Niegdyś w jednym z odcinków serialu, z którego jest znany zdradził, że całe życie spędził na pomaganiu ojcu i bratu.

Co więcej, w wywiadzie dla portalu „Rolnik Info” przekazał, że bardzo mu się podoba bycie rolnikiem i nigdy nie przeprowadziłby się do dużego miasta, mimo że przyszedł na świat w Bielsku Podlaskim.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: bialystok.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >