Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem. Tygodnik pisze o fascynacji znaną aktorką
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 26.01.2023 16:49

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem. Tygodnik pisze o fascynacji znaną aktorką

Roma Gąsiorowska
fot. KAPiF

Roma Gąsiorowska to aktorka teatralna i filmowa, znana z takich produkcji jak "Wojna polsko-ruska", "Całe życie" czy "PolandJa", prywatnie zaś od ponad 10 lat jest w związku małżeńskim z aktorem Michałem Żurawskim. W mediach pojawiła się informacja, że para nie jest już razem.

Aktorska para nigdy przesadnie nie chwaliła się swoim życiem prywatnym. Informacja o rzekomym rozstaniu krążyła już w ubiegłym roku, według doniesień jednego z tygodników sam Żurawski ma spotyka się już z inną aktorką.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Historia miłości

W 2003 roku spotkali się po raz pierwszy, ona była wtedy studentką na PWST Krakowie, on zaś pracował nad jednym z przedstawień w Teatrze Rozmaitości i był wówczas w innym związku. Aktorzy nie nawiązali wtedy relacji, ale spotkali się ponownie, kilka lat później. W 2010 roku stanęła zaś na ślubnym kobiercu. – W naszym przypadku to nie było tak, że ja się na kolana przed Romą rzuciłem i przedstawiłem jej pierścionek. Po prostu któregoś dnia ona wróciła do domu, pacnęła mnie w głowę, ja się odwróciłem, a ona: "Wiesz co, chodź, weźmiemy ślub". Na ślubie płakałem, bo stałem obok kobiety, którą kocham, która jest najwspanialsza na świecie i myślałem o tym, że będę musiał teraz przeżyć z nią całe życie – powiedział Żurawski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim w 2017 roku.

Owocem ich małżeństwa są dwie córki: Klemsena i Jadzia. Aktor ma jeszcze syna z poprzedniego związku, z którym Gąsiorowska ma dobre relacje. 

Czy Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozstali?

W ubiegłym roku w mediach pojawiła się informacja, że relacja pomiędzy aktorami się pogorszyła. Para podobno przechodziła kryzys, który zakończył się rozstaniem, co ujawnił tygodnik "Życia na gorąco". Oboje nie zdecydowali się jednak, aby potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom.

Nie jest tajemnicą, że się rozstali. Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni mówił gazecie "Rewii" informator.

Podobno na planie filmu "Szczęścia chodzą parami", aktor nawiązał "nic porozumienia" z aktorką Weroniką Książkiewicz. "Rewia" nie ujawnia jednak, czy relacja pomiędzy Żurawskim i Książkiewicz jest czymś więcej, niż tylko przyjaźnią. 

Bardzo dużo czasu spędzali razem, także podczas przerw. Rozumieli się naprawdę wyjątkowo dobrze. Rzadko to się zdarza. Cały czas mieli o czym rozmawiać. Z każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa – miała powiedzieć tygodnikowi osoba pracująca przy filmie. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Syn wspomina Franciszka Pieczkę. Taki był naprawdę. "Wierzył, że chłop musi potrafić to i owo"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!