Swiatgwiazd.pl

fot. fragment "Fakty" TVN

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Wojciech Bojanowski to dziennikarz stacji TVN, który od samego początku relacjonuje sytuację na Ukrainie. Pomimo kamizelki z napisem "press", cały czas jest narażony na ewentualne ataki wojsk rosyjskich. Podczas jednej z relacji tuż nad jego głową przeleciała rakieta.

Dziennikarz nie ukrywał emocji, gdy usłyszał huk lecącego pocisku nad swoją głową. Później na Instagramie wyjaśnił, że były to dwie rakiety typu Cruise, które trafiły w budynek ukraińskiej telewizji na Babim Jarze.

Rakieta przeleciała nad głową dziennikarza TVN

Już od 6 dni wojska Władimira Putina atakują największe ośrodki miejskie na Ukrainie. Sytuację zza wschodniej granicy relacjonują reporterzy z całego świata, w tym z Polski. Wśród nich jest Wojciech Bojanowski, dziennikarz TVN, który od samego początku stacjonuje w Kijowie.

1 marca wszyscy widzowie programu Fakty TVN mieli okazję przekonać się, jak bardzo niebezpieczna jest praca korespondenta wojennego. Podczas relacji na żywo tuż nad głową Bojanowskiego rozniósł się huk lecącej rakiety. Na twarzy dziennikarza widać było jawny szok i przerażenie. W emocjach użył nawet niecenzuralnego słowa. Nie można mu się jednak dziwić.

Bojanowski świadkiem ataku rakietowego

Wieczorem tego samego dnia Bojanowski wyjaśnił na Instagramie, czego dokładnie był świadkiem. Okazało się, że tuż nad jego głową przeleciały dwie rakiety typu Cruise, które następnie trafiły w budynek ukraińskiej telewizji na Babim Jarze. Niestety, w trakcie ataku śmierć poniosło kilka osób.

- Kiedy nagrywaliśmy dziś w Kijowie jeden z posterunków Gwardii Narodowej, nad głowami przeleciały nam dwie rakiety typu Cruise, które trafiły w gmach ukraińskiej telewizji na Babim Jarze. Zginęło pięciu cywilów, pięć kolejnych osób zostało rannych. Na dziś kończymy już zdjęcia i jesteśmy w bezpiecznym miejscu. Bardzo dziękuję operatorowi i producentowi za ich ciężką pracę i pełne zaangażowanie, bez którego nie mielibyście Państwo szans na zobaczenie naszych relacji. Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, które do nas płyną — czytamy.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy dziękujących ekipie TVN za ich ciężką pracę w Kijowie. Internauci pogratulowali Bojanowskiemu odwagi i zasugerowali, aby od tej pory zawsze nosił na głowie hełm.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła

  2. Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego w 2 rocznicę śmierci. Ciężko uwierzyć, jaki był naprawdę

  3. Prezydent Ukrainy przemówił do narodu, po jego słowach tłumaczka zalała się łzami

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Popek zaatakowana przez psa we własnym ogrodzie. Niezręczną sytuację zarejestrowała kamera
Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Pieńkowska weźmie ślub? Media obiegła informacja na ten temat
Czytaj więcej >
Martyna Kucharczyk

Redaktor portalu Świat Gwiazd

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]