Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wołodymyr Zełenski przemówił do narodu. Tłumaczka popłakała się w relacji na żywo
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.02.2022 01:00

Wołodymyr Zełenski przemówił do narodu. Tłumaczka popłakała się w relacji na żywo

Wołodymyr Zełenski
Instagram/zelenskiy_official

Wczoraj 27 lutego prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wygłosił specjalne przemówienie w związku z trwającym atakiem na jego kraj. Podczas wystąpienia polityka jedna z tłumaczek nie była w stanie powstrzymać wzruszenia i popłakała się na wizji.

Wołodymyr Zełenski na oczach całego świata zmienił się w prawdziwego bohatera. Wszystko z powodu jego postawy podczas ataku na Ukrainę. Polityk mimo propozycji USA nie zdecydował się na opuszczenie kraju, ale razem z obywatelami walczy o wolność ojczyzny. Podczas przemówienia prezydenta jedna z tłumaczek popłakała się na żywo.

Wołodymyr Zełenski wygłosił specjalne przemówienie

24 lutego 2022 roku doszło do ataku rosyjskich wojsk na Ukrainę. Większość dużych miast naszego wschodniego sąsiada, jak na przykład Charków, Lwów, Odessa czy Łuck, zostało ostrzelanych przez napastnika i odniosło wiele znaczących zniszczeń. Każdego dnia rośnie liczba ofiar. W związku z tragicznymi wydarzeniami prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wygłosił specjalne przemówienie do narodu.

-Gotowość Ukrainy do obrony kraju, wewnętrzna solidarność i odwaga – zrujnowały scenariusz okupacji naszego państwa. Świat zobaczył, że Ukraińcy są silni, mężni, odważni i są obecnie na swojej ojczystej ziemi i nigdy nikomu jej nie oddadzą, nie zdradzą — powiedział Wołodymyr Zełenski podczas swojego wystąpienia.

Tłumaczka płacze podczas przemówienia Wołodymyra Zełenskiego

Wołodymyr Zełenski zdobył niesamowitą sympatię i szacunek całego świata po tym, jak zdecydował się zostać na terenie atakowanego przez Rosjan kraju. Prezydent Ukrainy miał możliwość schronić się na terytorium Stanów Zjednoczonych, ale wybrał walkę o wolność ojczyzny u boku swoich obywateli. Niedawno polityk zorganizował specjalne przemówienie, podczas którego zwrócił się do swojego narodu. Wydarzenie to było transmitowane między innymi przez niemiecką telewizję Welt.

W pewnym momencie kobieta tłumacząca słowa prezydenta Ukrainy nie mogła powstrzymać łez i popłakała się na żywo podczas orędzia polityka. Tłumaczka starała się walczyć z napływającymi uczuciami, ale nie potrafiła kontrolować łez. Na koniec przeprosiła po niemiecku za swoje zachowanie. Sytuację można zobaczyć na Twitterze.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Neo-angin. Działa antyseptycznie. Łagodzi ból gardła

  2. Mąż Małgorzaty Opczowskiej w Ukrainie. Jacek Łęski jest korespondentem TVP

  3. Natalia Oreiro ma rosyjskie obywatelstwo. Teraz pokazała wymowną grafikę

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].