Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rutkowscy szykują się do drugiego ślubu. Połączą go z komunią syna! "Tworzony jest ołtarz"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.04.2024 09:21

Rutkowscy szykują się do drugiego ślubu. Połączą go z komunią syna! "Tworzony jest ołtarz"

Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski, fot. KAPiF

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja ponownie staną na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbędzie się już za miesiąc, w przededniu innego ważnego rodzinnego święta - pierwszej komunii świętej Krzysztofa juniora. Ujawniono szczegóły hucznej ceremonii!

Krzysztof Rutkowski znów się żeni

Choć Krzysztof i Maja Rutkowscy są małżeństwem od pięciu lat (wzięli ślub cywilny) i doczekali się nawet syna, Krzysztofa Rutkowskiego juniora, wartości chrześcijańskie mają dla nich ogromne znaczenie.

Dowodem na to może być fakt, że para zdecydowała się na ślub kościelny, niejako połączony z uroczystością pierwszej komunii świętej pociechy gwiazd. W rozmowie z Shownews.pl ukochana detektywa wyjawiła niezwykle intrygujące szczegóły.

Zaproszenia na ceremonię rozsyłane były już od początku roku, wiadomo zatem dziś, że stawi się na niej przynajmniej 200 gości. Co ciekawe, zakochani nie zamierzają przysięgać sobie przed Bogiem w kościele! Szczegóły poniżej.

"Co on sobie zrobił?!". Zmiany na twarzy Rutkowskiego! Usta to najmniejsza z nich. W Sejmie aż trudno go było poznać Krzysztof Rutkowski w szpitalu. Konieczna była operacja. Pokazał rany

Drugi ślub Krzysztofa i Mai Rutkowskich już wkrótce

Trwają wielkie przygotowania do ceremonii ślubnej Krzysztofa i Mai Rutkowskich. Jak wyjawiła przyszła (choć jednocześnie była) panna młoda, krawcy pracują nad dwiema sukniami, w które ubrana ma być podczas uroczystości. Zakochani wypowiedzą sakramentalne “tak” w plenerze.

Aktualnie przygotowania są na ostatniej prostej. Tworzony jest m.in. ołtarz, ale nie tylko on - czytamy na stronie Shownews.pl.

W istocie, detektyw z małżonką planują szereg wyjątkowych atrakcji. Goście weselni będą mogli zrobić sobie szałowe zdjęcia w fotobudce, czy skorzystać z baru, w którym serwowane będą wyborne drinki.

Rutkowscy ze ślubu na komunię

Ceremonia ślubna odbyć ma się w sobotę, jednak para młoda raczej nie będzie bawić się do białego rana. Kolejnego dnia rodzice Krzysztofa Rutkowskiego juniora muszą bowiem wstać, by uczestniczyć w jego pierwszej komunii świętej.

Maja Rutkowski nie obawia się jednak najwyraźniej, że szampańska biesiada rodziców odwróci uwagę od jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu wzrastającego chrześcijanina.

Myślę, że dla Krzysia jest to miła sytuacja, że jego rodzice się kochają i chcą złożyć przysięgę przed Bogiem - wyjaśniła w rozmowie z serwisem.

A co z prezentami? Okazuje się, że rodzice Krzysztofa Rutkowskiego juniora nie stworzyli listy “zakazanych podarunków”.

Nie zakazujemy naszym gościom kupowania konkretnych prezentów. Jeśli będą chcieli mu kupić np. samolot odrzutowy lub łódź podwodną, to nasz syn go dostanie - wyjaśnia Maja.

Czekacie już na relację z tego epickiego wydarzenia?

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski z żoną Mają, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski z żoną Mają, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski junior
Krzysztof Rutkowski junior, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl