Swiatgwiazd.pl
Doda

east news / tricolors

Rzekomy powód rozstania Dody z mężem jest już znany

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

O Dodzie ostatnio znowu jest głośno, za sprawą jej decyzji o rozwodzie. Po trzech latach małżeństwa z Emilem Stępniem piosenkarka zdecydowała się zakończyć tę relację. Nieznane jednak były powody stojące za tą decyzją - teraz wychodzą na jaw.

  • Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez trzy lata

  • Niedawno artystka ogłosiła koniec jej związku z producentem filmowym

  • Nie podała powodu rozstania, fani spekulują

Dorota Rabczewska ostatnio nie może narzekać na nudę. W minionych dniach ogłosiła najpierw nawiązanie nowej współpracy muzycznej, w ramach której możemy wkrótce się spodziewać nowej płyty, a kilka dni później podzieliła się informacją o rozwodzie. Dlaczego piosenkarka się rozwodzi?

Doda się rozwodzi

Najnowsze małżeństwo znanej piosenkarki wydawało się wyjątkowo udane. Choć Doda nie dzieliła się z fanami wieloma szczegółami z jej życia z mężem, podkreślała wielokrotnie że jest szczęśliwa w takim związku. Dlatego jej niedawna decyzja o rozwodzie zszokowała fanów (więcej tutaj). Doda jednak zapewnia, że decyzja nie jest pochopna i dobrze ją przemyślała.

- Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek - skomentowała krótko w swoim oświadczeniu.

Zszokowani internauci nie znając przyczyny rozwodu szybko zaczęli spekulować co mogło nią być. Pojawiają się nowe informacje - zaufana osoba z najbliższego otoczenia gwiazdy oznajmiła, że Doda mogła być zazdrosna o swojego małżonka. Miała podchodzić krytycznie do jego spoufalania się z pięknymi kobietami.

- Poróżniły ich upodobania Emila. To uroczy, szalenie towarzyski mężczyzna. Podoba się kobietom, ale ich uroda nie jest mu obojętna - dodaje informator.

Adam_Malysz

Adam Małysz pochwalił się zdjęciami z wakacji

CZYTAJ DALEJ

Kolejny rozwód Dody

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze nieudane małżeństwo piosenkarki. Wcześniej węzłem małżeńskim była związana z aktualnym mężem Małgorzaty Rozenek, Radosławem Majdanem. Komentatorzy jednak zwracają uwagę, że małżeństwo z producentem było jej pierwszym zawartym przed ołtarzem.

W sprawie wypowiedzieli się również zaniepokojeni rodzice. Dla matki i ojca Dody dobro córki jest najważniejsze, piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że mają dobre relacje. Obawiają się o miłosne decyzje piosenkarki.

- Córka ma pecha do mężczyzn. Ona oddaje całe serce, całą siebie - wyznaje rozemocjonowana Wanda Rabczewska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >