Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sanah zmieniła nazwisko. Większość osób nie zwróciła uwagi na nowe dane piosenkarki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.12.2022 13:18

Sanah zmieniła nazwisko. Większość osób nie zwróciła uwagi na nowe dane piosenkarki

Sanah
KAPiF

Sanah nieustannie rozwija się artystycznie, podbijając kolejne przestrzenie polskiej sceny muzycznej. Niedawno wydała nową płytę oraz kolejny przebój. Przy tej okazji dziennikarze zwrócili uwagę na ciekawy szczegół: zmianę nazwiska piosenkarki. Jak się teraz nazywa?

Wokalistka, autorka tekstów i skrzypaczka posługuje się pseudonimem muzycznym, powstałym ze skróconej angielskiej wersji jej pierwszego imienia: Susannah. W przeszłości podpisywała się jako Ayreen, które z kolei było nawiązaniem do jej drugiego imienia

Sanah zmieniła nazwisko. Jak brzmią jej nowe dane?

Dotychczas prawdziwe imię i nazwisko piosenkarki brzmiało Zuzanna Irena Jurczak. Dziennikarze portalu WP Gwiazdy zwrócili jednak uwagę, że na najnowszej płycie podpisana jest ona już zupełnie inaczej. Część fanów może być jednak tego nieświadoma, ponieważ artystka niewiele mówi o swoim życiu prywatnym.

"Rzadko udziela wywiadów, omija skandale, nie umawia się na sesje z paparazzi i, w przeciwieństwie do wielu koleżanek z show-biznesu, nie opowiada publicznie o swoich miłosnych podbojach" czytamy o niej w serwisie Wirtualnej Polski. To właśnie dlatego niektórzy jej wielbiciele mogą nie wiedzieć, że wyszła za mąż.

W 2021 roku zaręczyła się ona ze Stanisławem Grabowskim, używającym ksywki "Stan". Fani kilkukrotnie mogli widzieć ich razem: współpracowali przy utworze "Święty Graal", a on sam wystąpił w teledysku do jej przeboju "Kolońska i szlugi". To właśnie jego nazwisko przyjęła Sanah.

Sanah wyszła za mąż i zmieniła nazwisko

O ślubie piosenkarki spekulowano od jakiegoś czasu, a w czerwcu 2022 roku pojawiły się doniesienia, że ceremonia się już odbyła. Sama artystka nie komentowała jednak tych informacji. Dopiero w sierpniu, na koncercie podczas festiwalu w Chorzowie, pokazała krótki film, na którym tańczyła w białej sukni i welonie.

2 grudnia premierę miał nowy utwór wokalistki, "Najlepszy dzień w moim życiu". O ile w większości rubryk podpisana jest swoim artystycznym pseudonimem, to w opisie piosenki, w kategorii scenariusz oraz reżyseria teledysku została ona już podpisana Zuzanna Irena Grabowska.

Nowe nazwisko znajduje się też w książeczce, dołączonej do nowej płyty "sanah śpiewa Poezyje". Album wyszedł 25 listopada i zawiera wykonania ulubionych wierszy artystki. Sam Stanisław Grabowski nie chce być osobą medialną i raczej unika blasku fleszy.

Zobacz zdjęcia:

Sanah
Sanah, fot. KAPiF
Sanah
Sanah, fot. KAPiF
Sanah
Sanah, fot. KAPiF
Sanah
Sanah, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: gwiazdy.wp.pl