Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Schreiber zacznie zarabiać na pikantnych zdjęciach. Jest tylko jeden warunek
Karolina Kurek
Karolina Kurek 27.05.2024 15:16

Schreiber zacznie zarabiać na pikantnych zdjęciach. Jest tylko jeden warunek

Marianna Schreiber
fot. Instagram

Marianna Schreiber zaskoczyła przed zbliżającą się walką. Kontrowersyjna celebrytka ma na siebie nowy pomysł. O wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych. 

Rozstanie Schreiberów

Mariana Schreiber zaistniała w mediach kilka lat temu, gdy pojawiła się na castingu w programie stacji telewizyjnej “Top Model”. Wywołała wtedy ogromne poruszenie, gdyż wyznała, że jest żoną wysoko postawionego polityka. Mowa o Łukaszu Schreiber, który w tamtym czasie był ministrem w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Kobieta nie zaszła daleko w programie, jednak zdecydowała, że chce pozostać w show-biznesie. Kilka miesięcy temu okazało się, że małżeństwo polityka z Marianną dobiegło końca. Para wtedy przerzucała się wtedy nawzajem oskarżeniami w mediach. 

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz. Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - mówiła Marianna w mediach społecznościowych.

Poniżyła Annę Lewandowską przed kamerami. Poszło o Roberta Rzeźniczak ze łzami w oczach o zmarłym synu. Schreiber poszła o krok za daleko

Marianna Schreiber w show-biznesie

Kobieta nie zaszła daleko w programie “Top Model”, jednak Mariana postanowiła zostać dłużej w show-biznesie. Próbowała swoich sił w polityce, a dokładnie poprzez założenie partii politycznej “Mam dość”. Plan się nie powiódł, a Schreiber zdecydowała się wejść w inną branżę. Dziś jest zawodniczką tzw. freak-fightów, czyli walk w oktagonie z udziałem (pato)celebrytów.

Od tego czasu na temat Marianny jest jeszcze głośniej w mediach. Kobieta słynie również z kontrowersyjnych wypowiedzi. Niedawno Schreiber zabrała głos na temat Jakuba Rzeźniczaka i jego udziału w Fame MMA.  W ostatnim czasie skomentowała również zamiłowanie Anny Lewandowskiej do tańca, którym jest bacheta. 

Anna Lewandowska ma bardzo sławnego męża, bardzo szanowanego na cały świat. I zobacz, Anna Lewandowska za każdym razem ociera się o krocze innego chłopa. Tak już wspomniałam i nie zamierzam za to przepraszać. I uważam, że no sorry, nie jest to do końca normalne - powiedziała podczas konferencji CLOUT MMA.

Marianna Schreiber zarobi na odważnych zdjęciach

Marianna Schreiber w poniedziałek 27 maja opublikowała nowy post w mediach społecznościowych. Była partnerka Łukasza Schreibera przekazała, że jeśli wygra najbliższą walkę z Wiktorią Jaroniewską to zdecyduje się na spełnienie próśb swoich fanów i założy konto w popularnym serwisie dla dorosłych.

Tak bardzo w to nie wierzę, iż jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że jeżeli wygram walkę z Wiktorią Jaroniewską @cloutmma to założę to, o co cały czas prosicie - napisała. 

Mowa oczywiście o platformie Only Fans, gdzie dominują zdjęcia i nagrania o naturze erotycznej. Dostęp do pikantnych treści dostępny jest po opłaceniu miesięcznego abonamentu. Fani są mocno podzieleni. Jedni cieszą się z tej perspektywy, a inni dopytują Schreiber, czy przypadkiem nie radzi sobie z narastającą presją. 

  • Mega.
  • Ogień, trzymam kciuki za Ciebie.
  • Widzę, że nie wytrzymujesz presji na Twitterze - piszą internauci. 

Co Wy na to?

Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram
Marianna Schreiber, fot. Instagram