Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Shannen Doherty wciąż walczy z rakiem. Aktorka właśnie pokazała najnowsze zdjęcie. To naprawdę ona?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.07.2023 16:14

Shannen Doherty wciąż walczy z rakiem. Aktorka właśnie pokazała najnowsze zdjęcie. To naprawdę ona?

Shannen Doherty
Shannen Doherty pokazała nowe zdjęcia, fot. Splash News/EAST NEWS; instagram.com/theshando

Wielka gwiazda seriali „Beverly Hills 90210” i „Czarodziejki” od lat walczy z rakiem. Niedawno wyszło na jaw, że choroba ma już niestety przerzuty do mózgu. Shannen Doherty się jednak nie poddaje, nie wstydzi się też pokazywać zdjęć z najtrudniejszych chwil w jej życiu. Najnowsze fotografie wywołują zdziwienie.

 

Shannen Doherty opowiedziała o nowotworze i przerzutach do mózgu

Doherty zyskała ogromną popularność w latach dziewięćdziesiątych. Role Brendy Walsh w „Beverly Hills 90210” i Prudence Halliwell w „Czarodziejkach” dały jej wielką sławę. Niestety w 2015 roku zdiagnozowano u niej raka piersi. Od tego czasu trwają jej zmagania z chorobą. W 2017 wydawało się, że nowotwór jest w stanie remisji, jednak była to krótka nadzieja. Niedawno okazało się, że aktorka ma przerzuty do mózgu.

Operacja. Miałam guza w głowie, którego chcieli usunąć, a także zrobić biopsję. Wyraźnie staram się być dzielna, ale jestem przerażona. Strach był dla mnie przytłaczający. Bałam się wszystkich możliwych złych wyników, martwiłam się, że zostawię mamę i jak to na nią wpłynie. Martwiłam się, że po operacji nie będę już sobą. Tak właśnie może wyglądać rak – napisała niedawno pod nagraniem ze stycznia tego roku.

Shannen Doherty
Zabiegi Shannem w styczniu 2023, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty
Zabiegi Shannem w styczniu 2023, fot. instagram.com/theshando
Nie żyje Maria Reimann. Polska aktorka utopiła się na wakacjach, miała zaledwie 41 lat

Shannen Doherty nie wstydzi się pokazywać swojej choroby

Doherty w ostatnich latach skupiła się na aktywizmie i działalności społecznej, starając się wykorzystać swoją popularność w dodawaniu nadziei innym chorym oraz edukując społeczeństwo. W swoich mediach społecznościowych pokazywała też zdjęcia łysej głowy oraz wielu niełatwych momentów w jej życiu.

Niestety, w ostatnich latach przekonała się, kto jest jej prawdziwym przyjacielem. Kurt Iswarienko, którego poznała w 2008 roku i poślubiła trzy lata później, nie był jej wierny; mężczyzna miał zdradzać ją w czasie, kiedy walczyła o życie. W rezultacie para się rozstała. Na szczęście gwiazda może liczyć na przyjaciół, a jej ostatnie zdjęcia pokazują, że nie jest sama.

Shannen Doherty
Shannen Doherty i Kurt Iswarienko w 2016 roku, fot. Digital Focus / Splash News/EAST NEWS
Shannen Doherty
Shannen Doherty i Kurt Iswarienko, fot. instagram.com/theshando

Jak wygląda teraz Shannen Doherty?

W ostatnim czasie aktorka nie publikuje zbyt często w mediach społecznościowych. Jej ostatnie posty mogą jednak dawać fanom nadzieję. Shannen nie tylko wygląda na uśmiechniętą i promienną, pomimo wyraźnej utraty wagi i nieco przerzedzonej fryzury, ale otacza się przyjaciółmi.

Tydzień temu pojawiła się na urodzinach Briana Austina Greena, kolegi z planu serialu „Beverly Hills 90210”. Dzisiaj z kolei pokazała fotografię ze znajomymi z okolic swojego rodzinnego stanu Tennessee. „Kocham moich ludzi” podpisała fotos gwiazda.

Shannen Doherty
Shannen Doherty na urodzinach Briana Austina Greena, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty
Shannen Doherty na urodzinach Briana Austina Greena, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty
Shannen Doherty z przyjaciółmi, fot. instagram.com/theshando