Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sławomir obawia się, że Kajra schudnie. Gwiazda przekonuje, że to dla niej dobre
Mateusz Wolny
Mateusz Wolny 02.07.2021 02:00

Sławomir obawia się, że Kajra schudnie. Gwiazda przekonuje, że to dla niej dobre

Kajra EN
AGENCJA SE/East News

Sławomir i Kajra wydają się niezwykle dobrze dobraną parą. Mimo że oboje są zapracowani, godzą życie rodzinne i zawodowe. Zawsze kiedy razem występują, uśmiech nie schodzi im z twarzy. Niedługo nadejdzie okazja, kiedy prawdopodobnie pierwszy raz kobieta będzie błyszczała na scenie bez swojego popularnego męża. Sławomir ma już pierwsze obawy.

  • Sławomir to król muzyki rock polo

  • Ma piękną żonę, Kajrę

  • Kajra weźmie udział w nowej edycji Tańca z Gwiazdami

Wiele może być powodów do zazdrości. Okazuje się, że dotyka ona nawet gwiazdy takie jak Kajra i Sławomir. Muzyk boi się, że jego żona niedługo bardzo się zmieni, a on nie nadąży za jej tempem. Czy przez to rozpadnie się ich malżeństwo?

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami

Jesienią na antenę wraca ukochane przez telewidzów show Taniec z Gwiazdami. Znowu z zapartym tchem raz w tygodniu będziemy mogli śledzić taneczne poczynania największych sław, wspieranych przez profesjonalnych tancerzy, i ich drogę do finału, w którym wygrać mogą atrakcyjne nagrody.

Polsat postanowił zrobić niespodziankę swoim widzom i przedłużyć weekend o jeden dzień, bowiem zmieni się dzień emisji programu. Od września taneczne show na naszych ekranach gościć będzie w każdy poniedziałek o godzinie 20.00.

Obsada, jak co sezon, nie zawodzi. Wróci nasz ulubiony duet prowadzących, czyli Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Bez wątpienia znów usłyszmy profesjonalną krytykę od ulubionych jurorów: Ivony Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Wrócą nasi ulubieni tancerze i tancerki, a nowością będą, jak co sezon, zupełnie nowe gwiazdy. Od września będziemy mogli przyglądać się zmaganiom Oliwii Bieniuk, Denisa Urubko, Kingi Sawczuk, Sylwii Bomby, Radka Liszewskiego oraz Magdaleny „Kajry” Kajrowicz.

Kajra w Tańcu z Gwiazdami

Zapowiada się prawdziwy hit! To będzie solowy debiut Kajry na scenie. Bez wątpienia piękna żona Sławomira rozgrzeje parkiet w studiu Polsatu do czerwoności. Dziennikarze "Faktu" spytali kobietę o jej przygotowania do tanecznego show. Celebrytka zdradziła, że treningi, zwłaszcza tak intensywne, jak przy przygotowaniach do Tańca z Gwiazdami, są dla niej wybawieniem po pandemii, podczas której większość z nas stroniła od wysiłku fizycznego.

Kajra zdradziła również, że jest bardzo podekscytowana próbowaniem nowych rzeczy, bo nigdy wcześniej nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim. "Chyba, że liczy się tańcowanie na własnym weselu" - dodaje żartobliwie Magdalena.

Jednak prawdziwym problemem wydaje się być zazdrość Sławomira o wspaniałą szansę, którą los (a właściwie producenci Polsatu) zesłał jego żonie. Muzyk przyznaje, że boi się, że Kajra schudnie w czasie prób, a on nie! Kobieta, chcąc pocieszyć męża, wyznała, że marzy o tym, aby zatańczyć w programie do jednej z jego piosenek. Typuje "Totalny Love" lub "Będę z Nią" z udziałem Marcina Wyrostka. Dodaje również nieco żartobliwie, że

- "Boli du..." niestety raczej nie zagrają! Być może już jesienią będzie nam dane usłyszeć hit Sławomira w programie Taniec z Gwiazdami?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Sławomir