Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sławomir i Kajra opowiedzieli o synu. "Jeździł z nami w każdą trasę"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 09.05.2021 02:00

Sławomir i Kajra opowiedzieli o synu. "Jeździł z nami w każdą trasę"

Sławomir i Kajra
MAREK ZIELINSKI/East News
  • Sławomir i Kajra na co dzień chronią prywatność syna

  • Ostatnio wyjawili jednak parę szczegółów z życia małego Kordiana

  • Dziecko podróżowało z nimi po całej Polsce

  • Niedawno małżonkowie z powodzeniem nabrali wielu fanów

Sławomir i Kajra to obecnie jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Powiedzieli sobie „tak” w 2011 roku; parę lat później, w 2016 roku, powitali na świecie syna Kordiana. Choć malec niekiedy pojawia się w social mediach znanych rodziców, opiekunowie zawsze dbają o to, by nie ujawniać jego twarzy. Niedawno małżonkowie wyjawili jednak parę szczegółów z życia małego Kordiana.

Sławomir i Kajra szczerze o synu

Zanim pandemia COVID-19 uziemiła wielu przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej w domach, Sławomir i Kajra intensywnie podróżowali po Polsce, koncertując i realizując kolejne zawodowe projekty. Po narodzinach Kordriana pogodzenie życia zawodowego z prywatnym było już trudniejsze.

Jak wyjawił Sławomir, dzięki dobrym umiejętnościom planowania Kajry udało się jednak połączyć trasy koncertowe z wychowaniem dziecka. Kordian jeździł z rodzicami w każdą podróż. Było to możliwe między innymi dzięki jednemu z macierzyńskich wyborów, jakich dokonała małżonka Sławomira.

Okazuje się, że Kajra postanowiła karmić syna piersią do trzeciego roku życia. Dodatkowo w trudach życia w trasie rodzinę wspomagała kuzynka.

- Kajra do trzeciego roku karmiła Kordianka piersią, więc jeździł z nami w każdą trasę. Jeździła z nami też kuzynka, która nam pomagała. Kajra pięknie to wszystko zorganizowała - wspominał Sławomir w programie „Tok Szoł” na antenie Superstacji.

Rodzice Kordiana mieli jednak pełne ręce roboty. Kajra przyznaje, że poza koncertowaniem pojawiała się z małżonkiem na deskach teatrów, realizowali też kolejne teledyski. Kordian jest dla niej jednak największym szczęściem.

- Był to bardzo napięty czas. W międzyczasie graliśmy w teatrze, nagrywaliśmy teledyski, a do tego maluszek wymagał ciągłej uwagi - relacjonowała Kajra.

Małżonkowie spodziewają się drugiego potomka?

Ostatnio na instagramowych profilach Sławomira i Kajry pojawiły się zdjęcia sugerujące, że ich rodzina niebawem się powiększy. Kajra pokazała się w sieci z wyraźnie zaokrąglonym, ciążowym brzuchem. Fani zdążyli złożyć parze mnóstwo gratulacji, nim prawda wyszła na jaw.

Szybko okazało się, że ciążowe kształty Kajry są jedynie charakteryzacją. Małżeństwo wystąpiło bowiem w serialu „Na dobre i na złe”. Na potrzeby produkcji Kajra wcieliła się w postać przyszłej mamy, która miała nieszczęśliwy wypadek samochodowy (więcej >tutaj<).

``
``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Sławomir