Sławomir Świerzyński pokazał córkę Żródło: TRICOLORS/East News

Sławomir Świerzyński pokazał córkę. Wyrosła na prawdziwą piękność

18 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Córka Sławomira Świerzyńskiego zachwyciła internautów. Piękna Nikola wystąpiła w teledysku do najnowszej piosenki zespołu Bayer Full. „Bezobjawowo” to kawałek, który grupa jej ojca wypuściła specjalnie na walentynki.

  • Od 1984 roki Sławomir Świerzyński jest liderem zespołu Bayer Full
  • Prywatnie muzyk i jego żona doczekali się trojga dzieci
  • Córka wokalisty, Nikola Świerzyńska, wspiera ojca w zespole
  • Niedawno wystąpiła w teledysku do piosenki „Bezobjawowo”
  • Młoda kobieta zniewala urodą

Choć w trakcie kariery Sławomir Świerzyński kilkukrotnie próbował swoich sił jako prezenter, Polacy i tak najbardziej kojarzą go z zespołu Bayer Full. Grupa istnieje już kilkadziesiąt lat – muzyk założył ją w 1984 roku.

Córka Sławomira Świerzyńskiego wystąpiła w teledysku

W ostatnim czasie Bayer Full przeżywa drugą młodość i zaskakuje fanów coraz nowszymi piosenkami. Grupa, której utwory dotyczą głównie tematyki miłosnej, nie zawiodła także w walentynki. Z okazji dnia zakochanych do sieci trafił kawałek „Bezobjawowo”.

- Dla wszystkich zakochanych, dla tych którzy kochają i mają swoje drugie połówki, a także dla tych, którzy chcą takową znaleźć – napisano w zapowiedzi premiery.

Piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy, którzy chętnie komentowali ją w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Uwagę internautów przyciągnął nie tylko tekst napisany przez Sławomira Świerzyńskiego, ale także uroczy teledysk. Jak się okazuje, główną rolę odegrała w nim córka wokalisty.

Michał Wiśniewski wyznał prawdę o swoim bankructwie. Obwinia fałszywych przyjaciółMichał Wiśniewski wyznał prawdę o swoim bankructwie. Obwinia fałszywych przyjaciółCzytaj dalej

- Kocham tę muzykę, a teledysk jest świetny – czytamy jeden z komentarzy.

Nikola Świerzyńska jest jedyną córką Sławomira Świerzyńskiego. Młoda kobieta wystąpiła w uroczej zimowej scenerii w towarzystwie ukochanego męża, Dominika.

Sławomir Świerzyński – kim jest?

Sławomir Świerzyński urodził się 15 października 1961 roku w Gostyniu. Ma żonę Renatę, z którą doczekał się córki Nikoli i dwóch synów – Damiana oraz Sebastiana. Cała rodzina angażuje się w pracę zespołu Bayer Full.

Zespół Bayer Full od początku gości w rodzinie Świerzyńskich. Sławomir – przy pomocy bliskich – założył go w 1948 roku. Dziś grupa może poszczycić się ogólnopolską rozpoznawalnością. Do jej najpopularniejszych utworów zalicza się między innymi „Majteczki w kropeczki” oraz „Szaloną blondynkę”.

Oprócz działalności muzycznej Sławomir Świerzyński interesuje się także polityką i telewizją. Widzowie mogą pamiętać go jako gospodarza teleturnieju , „Gospodarz, czyli złote asy Polsatu”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: interia.pl, obcas.pl

Następny artykuł