Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ślub Mroczka. Panna młoda w dwóch sukniach
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.05.2024 20:03

Ślub Mroczka. Panna młoda w dwóch sukniach

Rafała Mroczka i Magdaleny Czech
fot. Instagram

Wczoraj media huczały o tajemniczym ślubie Rafała Mroczka. Okazuje się, że wybranka serca aktora zaprezentowała się na ceremonii w dwóch kreacjach. Fani są zachwyceni.

Rafał Mroczek wziął ślub

W minioną sobotę Rafał Mroczek wziął ślub z Magdaleną Czech. Spekulacje na temat ich związku krążyły od dłuższego czasu, a ich wspólna pielgrzymka w USA stanowiła pewne potwierdzenie ich zażyłości. 

Para zdecydowała się na uroczystość ślubną w kościele, a świadkiem Mroczka był jego brat Marcin. Wesele odbyło się w malowniczej posiadłości w Trębkach Nowych, gdzie zgromadzeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogli cieszyć się elegancką salą bankietową, ogrodem i basenem.  

Kim jest ukochana Rafała Mroczka?

Wideo ze ślubu Mroczka w sieci. Panna młoda zachwyca Kim jest żona Rafała Mroczka? Możecie znać ją z anteny TVP

Kim jest ukochana Rafała Mroczka?

To Magdalena Czech, uczestniczka konkursu Miss Polonia 2018, zdobyła serce Rafała Mroczka. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie w latach 2014-2020 studiowała farmację. Obecnie pracuje w firmie Pfizer na stanowisku specjalisty ds. bezpieczeństwa danych. Oprócz tego, miała doświadczenie jako reporterka i felietonistka w programie "Studio Raban" Telewizji Polskiej. 

Czech prowadzi swój własny kanał na YouTube o nazwie "Idź za swoją siłą", gdzie omawia tematy związane z wiarą, religią i Bogiem. W ramach tego projektu zorganizowała konferencję w Warszawie pod tym samym tytułem. Wiara odgrywa istotną rolę w jej życiu, co łączy ją z Mroczkiem, z którym uczestniczyła także w pielgrzymce. Oprócz tego oboje mają pasję do podróży i aktywności fizycznej, takiej jak surfing, co również buduje ich więź.

W poniedziałek Rafał i Magdalena podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji ślubnej. Na zdjęciach można zobaczyć parę przed ołtarzem, przy Cadillacu z kolorowym dymem z rac, w towarzystwie gości oraz romantyczne ujęcia nad basenem.

Magdalena Czech wystąpiła w dwóch sukniach

W dzisiejszym wyjątkowym dniu okazało się, że Czech postanowiła założyć dwie różne suknie ślubne. Pierwsza była bardzo elegancka, wykonana z delikatnej koronki, rozkloszowana od pasa w dół. Druga kreacja była bardziej subtelna i minimalistyczna, miała prosty fason dopasowany do ciała z delikatnym drapowaniem przy dekolcie.

Zdjęcia ślubne młodej pary spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem internautów. W sekcji komentarzy nie zabrakło lawiny serdeczności oraz życzeń dla nowożeńców.

Ślub Rafała Mroczka i Magdaleny Czech, fot. Instagram
Ślub Rafała Mroczka i Magdaleny Czech, fot. Instagram
Ślub Rafała Mroczka i Magdaleny Czech, fot. Instagram
Ślub Rafała Mroczka i Magdaleny Czech, fot. Instagram