Swiatgwiazd.pl
A Łyczakowska IG

instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka podjęła ważną decyzję. Oficjalnie przyjęła nazwisko męża

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Program Ślub od pierwszego wejrzenia budzi niemałe kontrowersje. Bez wątpienia jego uczestnicy podejmują duże ryzyko, godząc się na ślub z kimś, kogo jeszcze nigdy nie widzieli. Okazuje się, że program ma na koncie kilka udanych małżeństw. Jedno z nich tworzą Agnieszka i Wojciech. Ostatnio podzielili się przełomowym momentem w swojej relacji.

  • Ślub od pierwszego wejrzenia to kontrowersyjne show produkcji TVN

  • Małżeństwa często nie wytrzymują próby czasu

  • Inaczej było w przypadku Agnieszki i Wojtka, którzy zdecydowali się na odważny krok

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to nieliczni uczestnicy programu Ślub od pierwszego wejrzenia, którzy po zakończeniu programu nie zdecydowali się na rozwód. Mało tego, tworzą szczęśliwy związek. Ostatnio Agnieszka postanowiła podzielić się na swoim profilu na Instagramie śmiałą decyzją.

Ślub od pierwszego wejrzenia - Agnieszka i Wojtek

Program Ślub od pierwszego wejrzenia dostarcza telewidzom niezapomnianych emocji. Fani przed telewizorami mogą zobaczyć, jak eksperci dobierają do siebie dwójkę ludzi na podstawie testów psychologicznych, po czym z zapartym tchem obserwują reakcję przyszłych małżonków (o jednej z nich pisaliśmy tutaj), aż wreszcie czekają, czy uczestnikom uda się stworzyć zdrową relację.

Udało się to Agnieszce Łyczakowskiej i Wojciechowi Janikowi, którzy powiedzieli sobie "tak" w 2019 roku, nie znając i nie widząc się wcześniej, a ich ślub wyemitowany został w 4. edycji programu. W lutym para świętowała 2. rocznicę ślubu.

Podczas ślubu Agnieszka zdecydowała się pozostać przy swoim nazwisku. Niepewna swojego nowego męża kobieta wolała nie dopełniać jeszcze wszystkich formalności. Okazuje się, że teraz podjęła decyzję, która ma zmienić ten stan rzeczy.

A Szwed IPLA

Aleksandra Szwed urodziła. Do sieci trafiło pierwszej zdjęcie dziecka

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik - przyszłość

Fani, którzy nie mogą śledzić poczynań Agnieszki i Wojtka w programie, bo para już w nim nie uczestniczy, zmuszeni zostali do przejścia na social media. Tam zarówno Agnieszka, jak i Wojtek uzbierali niemałą rzeszę obserwatorów.

Za pośrednictwem Instagrama Agnieszka przyznała się ostatnio do odważnego kroku. Nie mogła dłużej trwać w swoim postanowieniu sprzed dwóch lat i zdecydowała się zmienić nazwisko na Łyczakowska-Janik. Wszystko to odbyło się przy okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu.

- Przyszedł czas, by zmienić nazwisko, od dziś nazywam się Łyczakowska-Janik [...]. Życie jest pełne niespodzianek - pisze zadowolona kobieta.

W dalszej części opisu Agnieszka przyznaje, że planuje wraz z mężem ślub kościelny. Jednak ze względu na to, że pierwszą ceremonię podyktowała im produkcja telewizyjna, nie chcą, aby tym razem pandemia zadecydowała, w jakich okolicznościach ma odbyć się ten ważny dzień. Agnieszka i Wojtek lubią jednak rozgłos i obiecali, że obszerna relacja z tego dnia będzie na ich wspólnym kanale na YouTube.

Zachwyt podziela małżonek Agnieszki, Wojciech Janik, który również zdecydował się dorzucić kilka swoich przemyśleń za sprawą własnego instagramowego postu. U Wojtka, pod serią całuśnych zdjęć, czytamy:

- Teraz to mi już nie ucieknie, można powiedzieć, że podpisałem Agę moim nazwiskiem i od teraz nosi dwa nazwiska Agnieszka Łyczakowska-Janik.

Wojtek przyznał, że mimo iż wymagało to tylko podpisania kilku dokumentów, ten dzień dostarczył mu niezapomnianych emocji. Kiedy stanęli w Urzędzie Stanu Cywilnego, wróciły wspomnienia, choć tym razem mężczyzna miał przed sobą kobietę, którą zna.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z nagrania wywiadu z Andrzejem Piasecznych, które dostępne jest na kanale Mariusza Kozaka w serwisie YouTube.

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >