Swiatgwiazd.pl
Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kadr z odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"; screen tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": internautom nie podoba się zachowanie Izy

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pod ostrzałem krytyki. Wielu internautom nie podoba się zachowanie Izy, małżonki Kamila. Komentujący zarzucają uczestniczce między innymi to, że próbuje zmieniać zachowanie wybranego na potrzeby

  • Iza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w ogniu krytyki

  • Internautom nie podoba się podejście uczestniczki do przydzielonego jej małżonka

  • Za Izę i Kamila wielu fanów trzyma jednak także kciuki

Show „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie przestaje wzbudzać ogromnych emocji. Sukces programu najlepiej udowadniają lata jego emisji - format gości w domach odbiorców od 2016 roku i nic nie wskazuje na to, by widownia miała dość. Obecnie trwa emisja 5. edycji programu; losy dobranych przez psychologów par z zapartym tchem śledzą widzowie telewizji TVN 7. Wśród uczestników tegorocznej odsłony znajdziemy między innymi Izę i Kamila.

Niełatwe początki relacji bohaterów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Ci bohaterowie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” - Iza i Kamil - nie mieli najłatwiejszego startu. Na początku nie pałali do siebie szczególną sympatią, otwarcie przyznając nawet, iż niekoniecznie są „w swoim typie”.

Z czasem zaaranżowany związek Izy i Kamila zaczął zmieniać się, zdaniem wielu, na lepsze. Nie oznacza to, że między tą dójką wszystko układa się perfekcyjnie - Iza czuła się przytłoczona nagłym zaangażowaniem w relację, jakie zaczął przejawiać jej dobrany przez specjalistów małżonek. Jak tłumaczyła uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, osobiście nie jest przyzwyczajona do troski ze strony partnera.

Ostatnio telewidzowie mogli zapoznać się z dalszą odsłoną losów Izy i Kamila. Małżonkowie wdali się w pogawędkę z rodzicielką świeżo upieczonej żony. Mama bohaterki show uczestniczyła w rozmowie poprzez tryb głośnomówiący.

W pewnym momencie Iza poskarżyła się mamie, że Kamil ma tendencje do przerywania swoim rozmówcom w pół zdania. Bohaterka show „Ślub od pierwszego wejrzenia” mówiła to co prawda ze śmiechem, a teściowa od razu zwróciła uwagę na to, że jej zięć po prostu „taki ma być”.

- On ma straszną wadę, wiesz? Już nad nim pracuję. Strasznie wchodzi każdemu w słowo i przerywa - relacjonowała matce Iza.

W sieci zawrzało od komentarzy. Internauci mają Izie sporo do zarzucenia

Rozmowa telefoniczna Izy z matką, a tym samym rzekome niepoświęcanie małżonkowi uwagi, to tylko kropla w morzu zarzutów, od jakich zawrzało dziś w sieci. Zdaniem niektórych uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za bardzo ingeruje w osobę Kamila. Widzom nie podoba się, że Iza, jak twierdzą, próbuje narzucić małżonkowi własne standardy zachowania.

- Musi męża oduczyć. Szok co za kobieta bez kultury. Nie ma co nie traci czasu odrazu zabrała się za wychowanie (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - ocenia jedna z internautek.

- Ja mam wrażenie, że ona go nie traktuje poważnie, nie jak partnera. Raczej go będzie wychowywać pod siebie. Nie wygląda, żeby go traktowała jak mężczyznę. Trochę mi go szkoda - podzielił się ktoś inny.

Wśród negatywnych głosów nie brakuje również życzeń wszystkiego najlepszego i deklaracji trzymania kciuków za małżeński happy end. Liczne grono telewidzów docenia opiekuńczość Kamila względem Izy. Uwadze wielu internautów nie umyka również wsparcie, jakie dostają od bliskich małżonkowie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ogłoszono konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Propozycja żony wzrusza

  • Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbyszkiem. Problemem były dzieci

  • Kuzyn księcia Filipa jest Polakiem. Mieszka na warszawskim Służewie

Źródło: Facebook, Party

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >