„Ślub od pierwszego wejrzenia”: mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Internauci: „Wtyka pani nos w nie swoje sprawy” Żródło: fot. facebook.com/EarlGreyfilm; instagram.com/anna.ana_p/

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Plotek.pl donosi: „Wtyka pani nos w nie swoje sprawy”

3 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Mama Łukasza Kuchty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z Gdańska, dodając do niego wpis, który zdążyła już usunąć. Portal „Plotek.pl” twierdzi, że internauci zinterpretowali go w ten sposób, iż uderza on w byłą małżonkę syna, Oliwię, która na stałe mieszka w stolicy województwa pomorskiego.

  • Mama Łukasza Kuchty miała opublikować na Instagramie nie do końca jasny wpis
  • Internauci mieli stwierdzić, że uderza nim w byłą małżonkę syna, Oliwię
  • Kobieta usunęła zdjęcie oraz wpis

Oliwia i Łukasz sprawiali wrażenie jednego z najszczęśliwszych małżeństw, które poznało się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Niestety związek nie przetrwał, a tymczasem mama chłopaka miała dodać tajemniczy wpis, który prawdopodobnie skierowała do byłej żony syna. Kobieta zdążyła go już usunąć, jednak portal „Plotek” przytoczył słowa kobiety i internautów.

Portal „Plotek” przytacza słowa mamy Łukasza Kuchty. Kobieta uderza w byłą małżonkę syna?

W Internecie nigdy nic nie ginie, nawet jeśli ktoś zdąży usunąć wcześniejsze wpisy. Mama Łukasza Kuchty z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” miała opublikować archiwalne zdjęcie, wykonane wiele lat temu podczas majówki w Gdańsku.

Kobieta przebywała tam razem ze swoim mężem i synem oraz zasugerowała, że to właśnie wtedy rozpoczęła się ich przygoda z mediami, jednak nic nie zwiastowało nadchodzącego „dramatu”. Tymi słowami miała wywołać lawinę domysłów.

- Dokładnie dwa lata temu. Majówka w Gdańsku. Wtedy Łukasz założył mi konto na Instagramie. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało dramatu ani tego, że coś pójdzie źle. To był cudowny weekend i takie miało być dalsze życie, lecz świat się pomylił, jak śpiewała kiedyś Patrycja Markowska - przytacza słowa mamy Łukasza Kuchty portal „Plotek”.

Jaką emeryturę ma Beata Tyszkiewicz? Gwiazda powiedziała, jak sobie radziJaką emeryturę ma Beata Tyszkiewicz? Gwiazda powiedziała, jak sobie radziCzytaj dalej

Kobieta miała także dodać, że „czas leci dalej” i „nie ma, co płakać nad rozlanym mlekiem”. Serwis donosi, iż kobieta miała napisać również o tym, że dziękuje losowi za to doświadczenie, gdyż dzięki niemu dowiedziała się, że „nic nie jest takie, jak nam się wydaje, i co nas nie zabije, to nas wzmocni”.

Internauci mieli odnieść się do słów kobiety

W opublikowanym wpisie miało nie być jasno określone, do kogo się odnosi, jednak serwis „Plotek.pl” donosi, iż wiele faktów wskazywało na to, że słowa kierowane są do byłej małżonki jej syna, Oliwii.

Sam fakt, że zdjęcie pochodziło z Gdańska, gdzie na co dzień mieszka matka jej wnuczka mówi sam za siebie. Internauci mieli nie mieć litości dla mamy Łukasza Kuchty i odnieść się do niej w krytycznych słowach:

- Niech pani zajmie się swoim życiem. Wtyka pani nos w nie swoje sprawy.

Jeden z internautów miał też zasugerować, że rodzicielka robi Łukaszowi „siarę”, wtrącając się do jego życia i komentując w ten sposób związek z Oliwią.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł