Swiatgwiazd.pl
"Ślub od pierwszego wejrzenia": mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Internauci: "Wtyka pani nos w nie swoje sprawy"

fot. facebook.com/EarlGreyfilm; instagram.com/anna.ana_p/

"Ślub od pierwszego wejrzenia": mama Łukasza publicznie krytykuje Oliwię? Plotek.pl donosi: "Wtyka pani nos w nie swoje sprawy"

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Mama Łukasza Kuchty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z Gdańska, dodając do niego wpis, który zdążyła już usunąć. Portal "Plotek.pl" twierdzi, że internauci zinterpretowali go

  • Mama Łukasza Kuchty miała opublikować na Instagramie nie do końca jasny wpis

  • Internauci mieli stwierdzić, że uderza nim w byłą małżonkę syna, Oliwię

  • Kobieta usunęła zdjęcie oraz wpis

Oliwia i Łukasz sprawiali wrażenie jednego z najszczęśliwszych małżeństw, które poznało się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Niestety związek nie przetrwał, a tymczasem mama chłopaka miała dodać tajemniczy wpis, który prawdopodobnie skierowała do byłej żony syna. Kobieta zdążyła go już usunąć, jednak portal „Plotek” przytoczył słowa kobiety i internautów.

Portal „Plotek” przytacza słowa mamy Łukasza Kuchty. Kobieta uderza w byłą małżonkę syna?

W Internecie nigdy nic nie ginie, nawet jeśli ktoś zdąży usunąć wcześniejsze wpisy. Mama Łukasza Kuchty z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” miała opublikować archiwalne zdjęcie, wykonane wiele lat temu podczas majówki w Gdańsku.

Kobieta przebywała tam razem ze swoim mężem i synem oraz zasugerowała, że to właśnie wtedy rozpoczęła się ich przygoda z mediami, jednak nic nie zwiastowało nadchodzącego „dramatu”. Tymi słowami miała wywołać lawinę domysłów. 

- Dokładnie dwa lata temu. Majówka w Gdańsku. Wtedy Łukasz założył mi konto na Instagramie. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało dramatu ani tego, że coś pójdzie źle. To był cudowny weekend i takie miało być dalsze życie, lecz świat się pomylił, jak śpiewała kiedyś Patrycja Markowska - przytacza słowa mamy Łukasza Kuchty portal „Plotek”.

Kobieta miała także dodać, że „czas leci dalej” i „nie ma, co płakać nad rozlanym mlekiem”. Serwis donosi, iż kobieta miała napisać również o tym, że dziękuje losowi za to doświadczenie, gdyż dzięki niemu dowiedziała się, że „nic nie jest takie, jak nam się wydaje, i co nas nie zabije, to nas wzmocni”.

Internauci mieli odnieść się do słów kobiety

W opublikowanym wpisie miało nie być jasno określone, do kogo się odnosi, jednak serwis „Plotek.pl” donosi, iż wiele faktów wskazywało na to, że słowa kierowane są do byłej małżonki jej syna, Oliwii. 

Sam fakt, że zdjęcie pochodziło z Gdańska, gdzie na co dzień mieszka matka jej wnuczka mówi sam za siebie. Internauci mieli nie mieć litości dla mamy Łukasza Kuchty i odnieść się do niej w krytycznych słowach:

- Niech pani zajmie się swoim życiem. Wtyka pani nos w nie swoje sprawy.

Jeden z internautów miał też zasugerować, że rodzicielka robi Łukaszowi „siarę”, wtrącając się do jego życia i komentując w ten sposób związek z Oliwią. 

Co sądzicie o tej sytuacji?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >