Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ślubne zdjęcia gwiazdy "TzG". Zaskoczyła z dnia na dzień swoich fanów
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 13.05.2024 15:41

Ślubne zdjęcia gwiazdy "TzG". Zaskoczyła z dnia na dzień swoich fanów

Magda Bereda
fot. KAPiF

Parę lat temu zachwycała nas swoimi występami na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Teraz znów zaskakuje. Piosenkarka i influencerka Magda Bereda niespodziewanie wprawiła swoich fanów w osłupienie za sprawą ślubnych zdjęć.

Kariera Magdy Beredy

Magda Bereda to jedna z tych postaci, które swoją karierę w branży rozrywkowej zawdzięczają przede wszystkim aktywności w internecie. 28-latka z Warszawy od najmłodszych lat kochała śpiewać i nie wstydziła dzielić się swoją pasją w mediach społecznościowych. 

Młoda wokalistka szybko zdobyła sporą rzeszę wiernych fanów za sprawą nagrań publikowanych na różnych platformach. Dziś jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już blisko 830 tysięcy użytkowników serwisu. Jeszcze więcej, bo 1,2 miliona fanów, Magda ma na TikToku, który zresztą na dobre rozkręcił jej karierę.

Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos Kaźmierskiej puściły hamulce. Znieważyła internautę i wdała się w pyskówkę z fanami

Magda Bereda w "Tańcu Gwiazdami"

Medialny potencjał śpiewającej influencerki w końcu dostrzegła telewizja Polsat i zaprosiła ją do programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Magda Bereda wystąpiła w 10. edycji show, emitowanej jesienią 2019 roku. 

Znana w internecie piosenkarka występowała w parze z tancerzem Kamilem Kuroczko. Nie udało im się zdobyć Kryształowej Kuli, ale zajęli wysokie, czwarte miejsce. Później można było ją także oglądać m.in. w “The Voice Kids” jako prowadzącą “Strefy TikToka”.

KAPIF_oryginal_K928469F.jpg
Magda Bereda i Kamil Kuroczko w “TzG”, fot. KAPiF

Ślubne zdjęcia Magdy Beredy

Magda Bereda wciąż regularnie nagrywa i wydaje kolejne piosenki. W kwietniu światło dzienne ujrzał jej singiel pt. “Tamtej nocy”. Artystka jest już jednak myślami przy zupełnie innym projekcie…

13 maja gwiazda pochwaliła się zdjęciami z białą suknę z trenem, imponującym bukietem kwiatów i zdobiącą jej palec obrączką. Czyżby wyszła za mąż? Nie tym razem. Przepiękne kadry wykonano bowiem na planie nadchodzącego teledysku do piosenki “Kowbojki”. Na zdjęciach agencyjnych dostrzegliśmy także inne znane twarze. Magdzie towarzyszą m.in. Piotr Sołoducha i Mirosław Ortyński z zespołu Enej.

Pasuje jej styl panny młodej?

KAPIF_1000pix_K1203479F.jpg
Magda Bereda na planie klipu “Kowbojki”, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1203477F.jpg
Magda Bereda na planie klipu “Kowbojki”, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1203475F.jpg