Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sopot Festiwal 2024. Wielka wpadka już na starcie. Golcowie weszli na scenę, a publika zamarła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.05.2024 20:38

Sopot Festiwal 2024. Wielka wpadka już na starcie. Golcowie weszli na scenę, a publika zamarła

Polsat Hit Festiwal 2024
Fot. Polsat

Polsat Hit Festiwal 2024 właśnie się rozpoczął. Jednak stacja popełniła potężną wpadkę jeszcze zanim rozbrzmiały pierwsze nuty otwierającego koncert utworu. Co tam się wydarzyło?

Polsat Hit Festiwal 2024: kto występuje?

Polsat Hit Festiwal 2024 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. W Operze Leśnej w Sopocie usłyszymy 24 i 25 maja największych artystów i ich najsłynniejsze hity. Już pierwszego dnia swoje jubileusze świętuje zespół Golec uOrkiestra oraz Andrzej Piaseczny. Za to finałowy koncert w sobotę będzie poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu.

Prowadzącymi sopocki festiwal są w tym roku Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Kołodziejska, Maciej Dowbor, Maciek Rock, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Jednak nawet oni nie mogli nic poradzić na potężną wpadkę, jaką popełniła sama telewizja. Widzowie zobaczyli to jeszcze zanim na dobre zaczęła się pierwsza część dzisiejszych występów, czyli “Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra”. Co się wydarzyło?

Sopot 2024. Blanka skradła show na konferencji. Kogo uwiodła? Odważnie nawet jak na Dodę! Top ledwo zakrywa biust, ale buty to dopiero szok

Polsat Hit Festiwal 2024: pierwszy dzień koncertów

Pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal w Sopocie usłyszymy nie tylko największe przeboje zespołu Golec uOrkiestra z okazji 25-lecia ich działalności na scenie. Słynni bliźniacy zaprosili z tej okazji na scenę takie gwiazdy, jak Kuba Badach, Magda Bereda, Enej, Gromee, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski czy Kayah.

Po jubileuszu kapeli nadejdzie pora na koncert “Radiowy przebój roku”, w którym wystąpią ci artyści, których piosenki królowały w minionych miesiącach we wszystkich rozgłośniach radiowych. Na sam koniec usłyszymy jeszcze “Chodź, Przytul, Przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego”. Piasek na 30-lecie swojej kariery zaprosił do wspólnych występów Matta Duska i Kubę Badacha.

A co wydarzyło się na samym początku wydarzenia? Bracia Golec byli już na scenie, ale…

Polsat Hit Festiwal 2024: wpadka na samym początku

Festiwal muzyczny w Sopocie od lat cieszy się gigantyczną popularnością. Transmituje go stacja Polsat; koncerty można też oglądać na platformie streamingowej telewizji. Każdy wie, że dobre otwarcie publicznej, masowej imprezy jest najważniejsze. Tym razem widzowie, który zasiedli do oglądania przed telewizorami, zostali tego jednak pozbawieni.

Piątkowe wydarzenia otwierał jubileuszowy koncert zespołu Golec uOrkiestra. Wyraźnie jednak transmisja telewizyjna napotkała już na początku poważne problemy. Najpierw intro festiwalu zostało wyemitowane trzy razy pod rząd, co już wyglądało dziwnie. Przy trzecim zapętleniu okazało się, że w międzyczasie na scenie zdążyli się pojawić już bracia Golec, przedstawić się, a nawet zacząć śpiewać.

Poniżej możecie zobaczyć jednak, jak wyglądało otwarcie koncertu zespołu.

Polsat Hit Festiwal 2024, wpadka, Golec uOrkiestra
Polsat Hit Festiwal 2024, Golec uOrkiestra, fot. KAPiF