Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stanowski już bardziej nie mógł poniżyć Janoszek. To, co zrobił w Hiszpanii, jest najmocniejszym ciosem z dotychczasowych
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.08.2023 08:16

Stanowski już bardziej nie mógł poniżyć Janoszek. To, co zrobił w Hiszpanii, jest najmocniejszym ciosem z dotychczasowych

Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek
Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek, fot. KAPIF;PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek w Hiszpanii. To bardzo mocny cios w stronę “gwiazdy Bollywood”. Czy doczeka się odpowiedzi?

Krzysztof Stanowski obnażył "karierę" Natalii Janoszek

Sprawa śledztwa dziennikarza od samego początku odbijała się szerokim echem w mediach. Krzysztof Stanowski stwierdził, że kariera Natalii Janoszek w Bollywood po prostu nie istnieje, a gwiazda “Tańca z Gwiazdami” oszukała nas wszystkich.

Kolejnym krokiem prowadzącego Kanału Sportowego były próby dowiedzenia prawdy na temat tego, kim jest aktorka. W tym celu gwiazdor wybrał się nawet do Indii, a wszystko uwiecznił za pomocą swojego trzygodzinnego dokumentu ze wszystkimi dowodami przeciwko kobiecie.

Natalia Janoszek 1.jpg
Natalia Janoszek wymyśliła swoją karierę?, fot. KAPIF
Krzysztof Stanowski nie patyczkuje się z Edwardem Miszczakiem. Tak mu odpowiedział na obronę Natalii Janoszek Ktoś tu nieźle zaszalał! Tyle teraz kosztuje książka Natalii Janoszek o "karierze" w Bollywood. To wcale nie żart

Krzysztof Stanowski nie może odpuścić Natalii Janoszek

Kiedy tylko okazało się, że Krzysztof Stanowski dotarł do mocnych dowodów, a “gwiazda Bollywood” wymyśliła swoją wielką karierę w Azji, nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami i zachowaniem, nawiązującymi do całej sytuacji z Natalią Janoszek.

Jakiś czas temu ostro zareagował nawet na wypowiedź Edwarda Miszczaka, w którym ten zasugerował, że dziennikarz zbyt mocno zaangażował się w śledztwo przeciw Janoszek. Prowadzący Kanał Sportowy zarzucił wówczas telewizji skrupulatne ukrywanie prawdy przed odbiorcami. To jednak niejedyne mocne słowa, na jakie zdobył się w ostatnim czasie twórca dokumentu o Natalii.

Natalia Janoszek 2.jpg
Krzysztof Stanowski odkrył prawdę o Natalii Janoszek, fot. KAPIF

Krzysztof Stanowski poniżył Natalię Janoszek w Hiszpanii

Wygląda na to, że to nie koniec afery z wymyśloną karierą bollywoodzkiej gwiazdy. W swoim najnowszym poście na Instagramie Krzysztof Stanowski udowodnił, że nie zamierza, tak łatwo zrezygnować z tego tematu. Dziennikarz pokazał, jak bawi się podczas swojego wyjazdu do Barcelony, a także chciał zwrócić uwagę fanów na jedną rzecz.

Twórca Kanału Sportowego pokazał zdjęcie z restauracji, na którym widzimy leżące na stole pieniądze – napiwek dla kelnera. Dopiero po uważnym wpatrzeniu się w fotografię możemy zauważyć, że banknot zdobi podobizna Natalii Janoszek! Znajduje się tam nawet jej imię i nazwisko oraz wymowny nominał o wartości… 0. 

To kolekcjonerski banknot, który wydrukowano w ramach projektu „Kobiety na banknoty". Natalia w 2022 roku jako pierwsza Polka pojawiła się na banknocie pamiątkowym o nominale 0 Euro. Kilka miesięcy wcześniej miała miejsce emisja nowego banknotu pamiątkowego z wizerunkiem kobiety - Jadwiga Andegaweńska Regina Poloniae.

Wygląda na to, że Krzysztof Stanowski wciąż świetnie bawi się, naśmiewając się z gwiazdy “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Banknoty pamiątkowe – Euro z Natalią Janoszek
Banknoty pamiątkowe – Euro z Natalią Janoszek
Natalia Janoszek (2).jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPIF