Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak Miłość"? Dopiero zakończyli swoje związki, a fani już ich wytropili
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.01.2024 08:43

Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak Miłość"? Dopiero zakończyli swoje związki, a fani już ich wytropili

Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak miłość"? Fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak z gwiazdą "M jak miłość"? Fot. KAPiF

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa. Para, która od zawsze kładła nacisk na prywatność, zdecydowała się kroczyć nową drogą osobno. Tymczasem fani zauważyli, że w otoczeniu piosenkarki mógł pojawić się ktoś nowy. Doskonale go znacie. 

Związek Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber po raz pierwszy mieli okazję współpracować w 2006 r., gdy piosenkarka pojawiła się gościnnie w utworach zawartych na płycie “Adsum” grupy Ascetoholix, w której występował raper.

Później para zawiązała stałą współpracę, a wspólne piosenki wyrastały niczym grzyby po deszczu. Nie trzeba było długo czekać, by w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że łączy ich coś więcej niż tylko zamiłowanie do muzyki.

Muzykom od zawsze zależało jednak na tym, by móc utrzymać jak najwięcej prywatności w swoim związku. O tym, że w 2014 r. para ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu, dziennikarze dowiedzieli się zatem po fakcie.

Małżeństwo uchodziło za jedno z najtrwalszych w polskim show-biznesie. Fani zachwycali się twórczością, będącą wynikiem uczuć, jakimi Sylwia Grzeszczak i Liber darzyli siebie wzajemnie. Niestety, pod koniec ubiegłego roku w mediach społecznościowych artystów pojawił się komunikat, który wstrząsnął sercami ich wielbicieli.

Sekret Sylwii Grzeszczak wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć, co wyprawia przed koncertami Patrycja Markowska potwierdziła, że ma nowego partnera. Kim jest następca Jacka Kopczyńskiego?

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

W oświadczeniu opublikowanym na profilach Libera i Sylwii Grzeszczak na Instagramie, gwiazdy poinformowały o rozstaniu, zapewniły o wzajemnym wsparciu i priorytecie, którym jest dla nich wychowywanie ukochanej córki Bogny.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! - czytamy.

Następnie Sylwia Grzeszczak zapewniła w rozmowie z Radiem Zet, że wraz z Liberem nie zamierzają rezygnować ze wspólnej twórczości. Fani odetchnęli z ulgą, wiedząc, że wkrótce mogą spodziewać się nowych piosenek.

Z Marcinem mamy przyjacielskie relacje i myślę, że to się nie zmieni. Zawsze byliśmy mocnymi kumplami - orzekła piosenkarka.

Dziś gwiazdy podążają już osobnymi ścieżkami i szukają szczęścia na własną rękę. Tymczasem w sieci pojawiły się zaskakujące plotki. Fani zauważyli, że w otoczeniu Sylwii Grzeszczak “pojawił się” aktor znany z “M jak miłość”.

Aktor z "M jak miłość" zafascynowany Sylwią Grzeszczak?

Chodzi o Jacka Kopczyńskiego, który dwa lata temu rozstał się z Patrycją Markowską. Aktor jest obecnie w związku z Klaudią Kardas, jednak uważne oko fanów nie mogło przegapić pewnej nieoczekiwanej aktywności gwiazdora.

Wielbiciele Sylwii Grzeszczak zauważyli wzmożoną aktywność artysty w jej mediach społecznościowych. Kopczyński zaczął “lajkować” fotografie piosenkarki. Serwis Pomponik odnotował, że polubienie serialowego Wernera z “M jak miłość” pojawia się pod “około co drugim zdjęciem” wokalistki.

Oczywiście, tego rodzaju działania nie muszą o niczym świadczyć. Być może aktor zaczął żywo interesować się twórczością piosenkarki lub po prostu chce okazać jej sympatię. Fani zdążyli jednak dorobić do sprawy swoje “teorie spiskowe”. Czy w ich podejrzeniach kryje się ziarenko prawdy?

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Liber i Sylwia Grzeszczak
Liber i Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Jacek Kopczyński
Jacek Kopczyński, fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl