Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sekret Sylwii Grzeszczak wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć, co wyprawia przed koncertami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.01.2024 07:25

Sekret Sylwii Grzeszczak wyszedł na jaw. Aż ciężko uwierzyć, co wyprawia przed koncertami

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Głośno było o jej rozstaniu z Liberem oraz o sylwestrowej wpadce Viki Gabor, która pomyliła tekst ich piosenki. Sylwia Grzeszczak dalej jednak koncertuje i oczarowuje fanów swoim głosem. Teraz zdradziła, co lubi robić przed występami. 

Kariera Sylwii Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak urodziła się w 1989 roku. Ukończyła Szkołę Muzyczną I. i II. stopnia. Swoje początki na scenie miała bardzo wcześnie. Już jako pięciolatka wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola". Jako 16-latka natomiast wzięła udział w “Idolu”. Jakiś czas później natomiast zajęła pierwsze miejsce w konkursie poezji śpiewanej. 

W 2011 roku zadebiutowała ze swoim pierwszym solowym albumem “Sen o przyszłości”. Najpopularniejszymi utworami były na nim: “Małe rzeczy”, “Sen o przyszłości”, “Karuzela”. Dwa lata później promowała swój drugi album “Komponując siebie”. Z kolei na tym krążku znalazły się takie przeboje jak “ Flirt”, “Pożyczony” czy “Księżniczka”.

Sylwia Grzeszczak bezradna. Po rozstaniu z Liberem jeszcze takie coś Sylwia Grzeszczak ogłasza prawdziwą rewelację po rozstaniu z Liberem. Fani od dawna o to prosili

Rozstanie Sylwii Grzeszczak z Liberem

Sylwia Grzeszczak i Liber na początku swojej relacji skrupulatnie ukrywali jej szczegóły. Fani dopiero po fakcie dowiedzieli się o zaręczynach, a nawet o ślubie. Po jakimś czasie od ujawnienia relacji, w 2023 roku okazało się, że para się rozstała. Na swoich mediach społecznościowych ogłosili rozstanie.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! - poinformowali na Instagramie.

W wywiadzie z “Radiem Zet” Sylwia Grzeszczak wyznała, jak wyglądają ich relacje po rozpadzie małżeństwa. Stwierdziła, że w dalszym ciągu są przyjaciółmi. 

Z Marcinem mamy przyjacielskie relacje i myślę, że to się nie zmieni. Zawsze byliśmy mocnymi kumplami – powiedziała w rozmowie z “Radiem Zet”.

Artystka upewniła fanów, że zamierzają dalej wspólnie działać muzycznie. 

Napisaliśmy mnóstwo piosenek ze sobą, singli, które zna mnóstwo ludzi. Właściwie Marcin pisał teksty do prawie wszystkich piosenek. To dla mnie bardzo ważne. Nie sądzę, żeby to się nagle zmieniło. Nie ma co ukrywać. Jest jak jest. Dla nas praca to przyjemność i zawsze sprawiało nam to mnóstwo radości, że wspólnie działamy - dodała.

Co Sylwia Grzeszczak robi przed koncertem?

Kiedy Sylwia Grzeszczak grała ostatnio koncert, postanowiła się podzielić z fanami nagraniem, w którym pokazuje jego kulisy. Widzowie mogli zobaczyć, w jaki sposób artystka spędza ostatnie minuty przed wejściem na scenę.

Na wideo widać, że gwiazda przeznacza je na poprawki makijażu. Rzadkością jest to, że gwiazdy malują się same, bez pomocy makijażystek. Sylwia jednak należy do tej grupy.

Właśnie się szykuję na koncert. Za dziesięć minut mam wejście na scenę. Sama się pomalowałam, bo lubię. I lecę! – powiedziała gwiazda w nagraniu zamieszczonym na swoim Instagramie.

Gwiazda wyglądała znakomicie, mimo że zadbała o swój wizaż bez pomocy profesjonalistek. 

Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF