Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak ogłasza prawdziwą rewelację po rozstaniu z Liberem. Fani od dawna o to prosili
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.01.2024 10:22

Sylwia Grzeszczak ogłasza prawdziwą rewelację po rozstaniu z Liberem. Fani od dawna o to prosili

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF

O Sylwii Grzeszczak w ostatnim czasie jest głośno z powodu rozstania z innym znanym polskim muzykiem Liberem. Teraz gwiazda wyjawiła zaskakującą informację. Wszyscy na to czekali, czy dojdzie do skutku?

Związek Sylwii Grzeszczak i Libera

Para znanych artystów współpracowała ze sobą od lat. Razem stworzyli takie przeboje jak m.in. “Co z nami będzie” czy “Mijamy się”. Do ślubu doszło w tajemnicy, a w 2015 roku powitali na świecie córkę Bognę. 

Jakiś czas temu Sylwia Grzeszczak i Liber, a właściwie Marcin Piotrkowski ogłosili publicznie swoje rozstanie.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! - napisali we wspólnym oświadczeniu na Instagramie.

Liber zastąpił Grzeszczak inną, a fani nie mogą mu tego darować! "Jak mogłeś..." Sylwia Grzeszczak podsumowuje związek z Liberem. Do sieci trafiło wyjątkowe wideo

Nowa piosenka Sylwii Grzeszczak

Gwiazda nie zwalnia tempa w swojej muzycznej karierze. W nowy rok wkroczyła z kolejnym utworem. Wokalistka 5 stycznia opublikowała najnowszy singiel, zatytułowany “Motyle”. Wystarczyły 24 godziny, by piosenka znalazła się w pierwszej dziesiątce na karcie ,,Na czasie w kategorii muzyka".

Emocjonalna podróż, która zabrać Was może w najgłębsze zakamarki uczuć. Ten utwór, pełen metaforycznych obrazów motyli symbolizujących nadzieję i odrodzenie oraz igieł odzwierciedlających ból i smutek. To prawdziwy uczuciowy rollercoaster - tak zapowiedziano przebój na oficjalnej stronie wydawnictwa.

Okazuje się, że również i ten utwór jest wynikiem współpracy byłych małżonków. Fani  są zachwyceni, porównują również tekst do życia prywatnego autorów. 

Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam Cię w tylu snach. Choć poranki przywitam z kimś innym - brzmią słowa przeboju.

Sylwia Grzeszczak na Eurowizji?

Na ten moment w naszym kraju jest cisza odnośnie zorganizowania preselekcji, kto będzie reprezentował Polskę na konkursie w Szwecji. Chętnych kandydatów jednak nie brakuje. Zdeklarowała się Justyna Steczkowska, Marcin Maciejczak czy Luna.

Sylwia Grzeszczak, jedna z najpopularniejszych artystek wyznała niedawno, pytana przez obserwujących na Instagramie, że Eurowizja jest jednym z jej ogromnych marzeń, jednak niekoniecznie do spełnienia w bieżącym roku. 

Może kiedyś - odpowiedziała.

Temat jednak powraca do wokalistki, a jedna z internautek wręcz błaga Grzeszczak, by ta zdecydowała się na udział w preselekcji.

Sylwia, błagam cię, jedź na Eurowizję. Dzięki tobie chociaż raz możemy wygrać  - napisała fanka w Q&A, utworzonym przez Grzeszczak. 

Teraz piosenkarka podzieliła się z obserwującymi na Instagramie zrzutem ekranu, na którym widoczne jest, że jedno z dużych kont, stworzonych przez fanów nadchodzącej imprezy w Malmö polubiło jej wpis. 

Jak już Eurowizja polubiła mój post, to muszę intensywnie zacząć chyba myśleć  - dodała do zrzutu ekranu.

Czy to jawna deklaracja ze strony Grzeszczak? Fani z pewnością nie myślą o niczym innym.

Sylwia Grzeszczak ogłasza prawdziwą rewelację po rozstaniu z Liberem. Fani od dawna o to prosili, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak ogłasza prawdziwą rewelację po rozstaniu z Liberem. Fani od dawna o to prosili, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPiF