Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem! Po kilku miesiącach od rozstania takie wieści
Anna Lipska
Anna Lipska 09.12.2023 22:42

Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem! Po kilku miesiącach od rozstania takie wieści

Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF

Sylwia Grzeszczak i Libr rozstali się kilka miesięcy temu. Każde z nich poszło w swoją stronę, jednak to, co pojawiło się na profilu wokalistki, mogło wstrząsnąć fanami pary… Małżonkowie znowu razem??? Zobaczcie szczegóły.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

Kilka miesięcy temu show-biznesem wstrząsnęły wieści o rozstaniu jednej z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych par. Sylwia Grzeszczak i Liber w sieci we wspólnym poście poinformowali o tym, że zakończyło się ich małżeństwo:

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie - napisali.

Fani długo nie mogli otrząsnąć się po tych rewelacjach. Cały czas obserwują ulubieńców, licząc na to, że może jednak jest jeszcze ratunek dla tej relacji. To, co zobaczyli dziś w sieci, mogło nimi wstrząsnąć…
 

Sylwia Grzeszczak pokazała, jak zmieniła się jej córka. Bogna ma już 8 lat i robi się coraz bardziej podobna do mamy "Buziaczek i do wody". Wydało się, co robi Liber po rozstaniu z Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak i Liber po rozstaniu

Sylwia Grzeszczak i Liber już rozstaniu w zasadzie całe lato razem koncertowali. To był dowód, że zakończyli małżeństwo w atmosferze wzajemnego szacunku i w przyjacielskiej atmosferze. Oprócz tego każde z nich zajęło się swoimi sprawami.

Liber, jak się okazuje, kocha wędkowanie i chwile samotności nad wodą. Sylwia Grzeszczak także znalazła coś dla siebie. Otóż wokalistka zajęła się nauką pilotowania samolotów.

Zaczęłam latać dosłownie kilka tygodni temu  Wydaje mi się, że zawsze było mi to potrzebne. Kiedy byłam jeszcze mała, a leciał samolot w kierunku naszego bloku, bo mieszkaliśmy blisko lotniska, zawsze wymawiałam jakieś życzenie. Widząc już z daleka świecącą się lampkę samolotu, prosiłam Boga żeby ten samolot  mnie zabrał i spełnił moje marzenia - mówiła w wywiadzie z Vivą!
 

Wydaje się, że drogi małżonków się rozeszły, tymczasem na profilu Sylwii…

Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem?

Sylwia Grzeszczak na swoim koncie na Instagramie promuje nowy singiel, którego premiera już w styczniu. Fani wokalistki wręcz nie mogą się doczekać nowego utworu. Dopytują o wszystkie szczegóły, bo zapowiada się wielki hit.

W pytaniach i odpowiedziach na Instagramie padło też to, kto jest autorem tekstu do piosenki “Motyle”. Odpowiedź Sylwii Grzeszczak wprawiła fanów w euforie, bo jest nim Liber! Małżonkowie znowu razem! To dobrze wróży, bo na swoim koncie mają kilka przebojów. Co wy na to?

Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPIF