Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak pokazała, jak zmieniła się jej córka. Bogna ma już 8 lat i robi się coraz bardziej podobna do mamy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 13:40

Sylwia Grzeszczak pokazała, jak zmieniła się jej córka. Bogna ma już 8 lat i robi się coraz bardziej podobna do mamy

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę
Sylwia Grzeszczak pokazała córkę

Sylwia Grzeszczak od samego początku swojej kariery bardzo chroni swoją prywatność. Tym razem wokalistka postanowiła zrobić jednak wyjątek. W dniu ósmych urodzin swojej córeczki, artystka pokazała ją fanom.

Sylwia Grzeszczak w show-biznesie

Sylwia Grzeszczak to nie tylko jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek. Piosenkarka zalicza się również do niedużego grona artystów pop, które przykładają ogromną wagę do dbałości o swoją prywatność.

Wokalistka, która już podczas swojego udziału w “Idolu” wykazywała się nadzwyczajną skromnością, stroni od skandali, a w show-biznesie jest znana przede wszystkim ze swojego dorobku, za który tak bardzo cenią ją fani.

"Twoje Imperium" donosi o "nowej miłości" Sylwii Grzeszczak. W jej życiu zaszły spore zmiany "Buziaczek i do wody". Wydało się, co robi Liber po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak pokazała swoją córeczkę

W 2014 r. Sylwia Grzeszczak wyszła za mąż za Libera, rapera wywodzącego się ze składu Ascetoholix oraz autora tekstów. Już rok później związek zaowocował narodzinami córeczki Bogny.

We wrześniu tego roku piosenkarka i muzyk ogłosili oficjalnie swoje rozstanie. Przebiegło ono jednak bez medialnych przepychanek, a obie gwiazdy dokładają wszelkich starań, by ich dziecko najmniej jak to możliwe odczuło fakt, że rodzice nie są już razem.

5 grudnia mała Bogna świętowała swoje 8. urodziny. Z tej okazji Sylwia Grzeszczak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak przez ostatnie miesiące zmieniła się jej pociecha. Wyjątkowe zdjęcie rozczuliło fanów, tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że dziewczynka udaje się śladami utalentowanych rodziców.

Córka Sylwii Grzeszczak i Libera odziedziczyła talent?

Sylwia Grzeszczak opublikowała fotografię swojej córeczki, na której widzimy ją grającą na fortepianie. To instrument, który opanowała również mama dziewczynki. O talentach dziecka mieliśmy zresztą okazję przekonać się w przeszłości. 

Córka Grzeszczak i Libera jest coraz bardziej podobna do matki. Nosi długie włosy, jest wysoka jak na swój młody wiek, a do tego kocha muzykę. Wszystko wskazuje na to, że odziedziczyła anielski głos po piosenkarce. Czy wkrótce również ją będziemy mogli podziwiać na scenach w całym kraju?

Warto zaznaczyć, że zarówno na zdjęciu jak i nagraniu widzimy dziewczynkę odwróconą tyłem. Wokalistka zdecydowała się nie ujawniać mediom twarzy dziecka, by w ten sposób wciąż dbać o jej prywatność i dorastanie poza zasięgiem świateł i kamer.

córka Sylwii Grzeszczak i Libera
Bogna - córka Sylwii Grzeszczak i Libera, fot. sylwia_grzeszczak_official

Ostatni raz Bognę mieliśmy okazję oglądać dwa lata temu w teledysku do singla “Prawda o nas”. 

Sylwia Grzeszczak z córką w teledysku do singla Prawda o nas
Sylwia Grzeszczak z córką w teledysku do singla Prawda o nas
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak i Liber
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. KAPiF