Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak! Wszystko wydało się przed sylwestrem
Anna Lipska
Anna Lipska 31.12.2023 11:35

Tylko u nas: To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak! Wszystko wydało się przed sylwestrem

Na kogo Liber zamienił Sylwię Grzeszczak?
Liber i Sylwia Grzeszczak, fot. KAPIF

Na kogo Liber zamienił Sylwię Grzeszczak? Tuż przed sylwestrem Świat Gwiazd dowiedział się interesujących rzeczy. Zobaczcie szczegóły.

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się

Sylwia Grzeszczak i Liber kilka miesięcy temu bardzo zaskoczyli i przekazali w sieci we wspólnym poście o tym, że zakończyło się ich małżeństwo. Rozstania tej pary nikt się nie spodziewał. Wyglądali na bardzo zgranych i zakochanych. W oświadczeniu podkreślili, że rozstaja się we wzajemnym szacunku, między innymi dla dobra córeczki. 

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie - napisali.
 

Sylwester w TVN 2023. Stacja zrobiła konkurencję Polsatowi i TVP! Wielkie zaskoczenie Sylwia Grzeszczak i Liber znowu razem! Po kilku miesiącach od rozstania takie wieści

Co po rozstaniu robią Liber i Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak i Liber po rozstaniu całe lato razem koncertowali. To był dowód, że zakończyli małżeństwo w atmosferze wzajemnego szacunku i w przyjacielskiej atmosferze tak jak zapowiedzieli. Oprócz tego każde z nich zajęło się swoimi sprawami i rozwijaniem swoich zainteresowania, a także nowymi projektami.

Liber kocha wędkowanie i chwile samotności nad wodą. Z kolei Sylwia Grzeszczak zajęła się nauką pilotowania samolotów.

Zaczęłam latać dosłownie kilka tygodni temu  Wydaje mi się, że zawsze było mi to potrzebne. Kiedy byłam jeszcze mała, a leciał samolot w kierunku naszego bloku, bo mieszkaliśmy blisko lotniska, zawsze wymawiałam jakieś życzenie. Widząc już z daleka świecącą się lampkę samolotu, prosiłam Boga żeby ten samolot  mnie zabrał i spełnił moje marzenia - mówiła w wywiadzie z Vivą!
 

Tymczasem tuż przed sylwestrem Świat Gwiazd dowiedział się, na kogo Liber zamienił Sylwię.

To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak

W 2023 roku TVP po raz kolejny zorganizowała koncert sylwestrowy na Równi Krupowej w Zakopanem. Transmisję Sylwestra z Dwójką będzie można oglądać na kanale TVP2 31 grudnia 2023 roku już od godziny 19:50. 

Gospodarzami będą: Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski, a za kulisami prowadzących wspierać będą: Ania Lewandowska i Marta Surnik.

Jedną z gwiazd będzie też Liber. Jak udało się dowiedzieć Światowi Gwiazd, w Zakopanem zaśpiewa hit "Co z nami będzie”, ale nie z Sylwią, a… z Viki Gabor. Także już wiadomo, na kogo muzyk zamienił byłą już żonę. Wierzymy, że młoda wokalistka świetnie poradzi sobie z powierzonym jej zadaniem.

Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Sylwia Grzeszczak i Liber, fot. Kapif
Viki Gabor, fot. KAPIF
Viki Gabor, fot. Kapif
Viki Gabor, fot. KAPIF
Viki Gabor, fot. Kapif