Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Patrycja Markowska po raz pierwszy o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. "Chodziłam nieprzytomna"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.03.2023 08:02

Patrycja Markowska po raz pierwszy o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. "Chodziłam nieprzytomna"

Patrycja Markowska
fot. kadr z programu "W moim stylu"

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński tworzyli związek przez prawie 15 lat. Pod koniec minionego roku w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o kryzysie w ich relacji. Z czasem piosenkarka potwierdziła, że rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem swojego dziecka. 

O kulisach rozstania, przeżywaniu trudnych emocji i walce o lepsze jutro Patrycja opowiedziała w programie Magdy Mołek. Piosenkarka zdobyła się na wiele poruszających wyznań.

Patrycja Markowska rozstała się z Jackiem Kopczyńskim

Pierwsze doniesienia o kryzysie w związku Patrycji i Jacka pojawiły się już w ubiegłym roku. Mimo licznych spekulacji oboje zgodnie milczeli i nie wyjawiali szczegółów z życia prywatnego. Przełomem w sprawie okazały się zdjęcia z jednej z premier, na której Jacek był widziany u boku Klaudii Kardas. 

Dopiero w lutym 2023 roku Patrycja potwierdziła rozstanie, do którego doszło niespełna rok temu. Po wielu miesiącach piosenkarka zdecydowała się otworzyć i wystąpiła w programie Magdy Mołek pt. “W moim stylu”, gdzie wyjawiła nieznane do tej pory fakty z życia. 

Sara James przeszła operację. Co dalej z jej karierą?

Patrycja Markowska o trudnościach życia codziennego

Zakończenie związku po tylu latach, w którym owocem miłości jest również dziecko to z pewnością trudny orzech do zgryzienia. Tak też o swojej historii mówiła Magdzie Mołek Patrycja Markowska. 

— Mało kto o tym wie. Ta sprawa jakoś się w nas uleżała i wiesz, to jest najtrudniejszy moment w życiu. Ja chodziłam nieprzytomna, jeszcze musiałam gdzieś zaśpiewać. […] Schudłam wtedy, miałam oczy podkrążone, głos mi się łamał. Ja wszystko, co mam w sercu, to słychać w śpiewaniu u mnie, więc robiłam to, o czym mówisz, czyli "dobrą minę do złej gry". Czułam się wtedy naprawdę fatalnie — wyznała Patrycja.

Artystka podkreśliła natomiast, że między nią i jej byłym partnerem nie ma “wojny”. Rozstali się z wzajemnym szacunkiem, mając w głowie, że łączy ich ktoś wyjątkowy, czyli syn Filip. Zauważyła tym samym, że kłócenie się w domu jest dużo gorsze niż samo rozstanie. 

Mamy do siebie dużo szacunku, jesteśmy rodzicami Filipa i to mi daje takie światło w tym ciemnym tunelu. Nie ma wojny. Nienawidzę wojen pod każdym względem i staram się tak żyć, żeby z nikim tych wojen nie prowadzić — dodała.

Patrycja Markowska skupiła się na sobie

Artystka nie kryje, że podjęcie decyzji o rozstaniu po tak długim czasie bycia razem to ogromna zmiana, ból, ale również odwaga. Patrycja jest singielką od około 10 miesięcy i przez ten czas w pełni skupiała się na sobie. 

Dla mnie te 10 miesięcy ostatnich było takim czasem, kiedy absolutnie nie chciałam się z nikim spotykać. To dla mnie jest czas totalnego skupienia na sobie. Może to egoistycznie brzmi, ale słucham siebie, piszę, zaczęłam lekcję na pianinie — powiedziała Magdzie Mołek Patrycja. 

Tym samym okazała zmartwienie i niepokój wobec osób, które z różnych przyczyn nie mają odwagi, by zakończyć związek, w którym nie chcą już tkwić. 

Fragment rozmowy Patrycji i Magdy zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia: 

Patrycja Markowska
Patrycja Markowska, Kobieta Roku Glamour 2022, fot. KAPiF
Patrycja Markowska (2).jpg
Patrycja Markowska, Bestsellery Empiku 2022, fot. KAPiF
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński, "Zacznijmy jeszcze raz" - premiera, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].