Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Przybysz z ekscytacją odlicza dni do porodu. Pokazała ciążowe krągłości
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.05.2023 20:13

Sylwia Przybysz z ekscytacją odlicza dni do porodu. Pokazała ciążowe krągłości

Sylwia Przybysz
fot. KAPIF; Instagram/@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz z nieskrywaną radością odlicza dni do porodu. Teraz znana influencerka podzieliła się piękną fotografią z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem.

Żona Janka Dąbrowskiego oczekuje swojej trzeciej pociechy i już nie może doczekać się jej narodzin. Teraz pokazała fanom, jak prezentuje się w ostatnich dniach ciąży. Wygląda naprawdę kwitnąco.

Sylwia Przybysz oczekuje swojej trzeciej pociechy

Gwiazda od zawsze podkreślała, że jej priorytetem jest rodzina i sama chciałaby, aby ta jej była jak największa. Wygląda na to, że marzenia się spełniają, bo influencerka jest już w trzeciej ciąży, która wielkimi krokami zbliża się do rozwiązania.

Jakiś czas temu Sylwia Przybysz i jej mąż Jan Dąbrowski podzielili się z fanami nagraniem z baby shower, na którym dowiedzieli się, że ich rodzina powiększy się o kolejną córeczkę.

Córka Dariusza Gnatowskiego ma już 28 lat. Od maleńkości przypomina swojego ojca

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie tuż przed porodem

Teraz młoda mama pochwaliła się zdjęciem z mocno zaokrąglonym brzuszkiem, pod którym poinformowała internautów, że coraz bardziej nie może doczekać się narodzin swojej upragnionej pociechy.

Sylwia Przybysz ujawniła również, że właśnie zrobiła kolejny zestaw badań, aby skontrolować, czy z jej córeczką wszystko jest w porządku. Po uśmiechu na twarzy influencerki można wnioskować, że ciąża przebiega bez zakłóceń.

Kolejne badania za mną. Za każdym razem ta sama ekscytacja! Nie mogę się doczekać, aż zrobię zdjęcie w tym samym miejscu już bez brzuszka, a z córeczką na rękach. Odliczamy dni — napisała gwiazda na Instagramie.

Sylwia Przybysz obawiała się o swoje dziecko

Jakiś miesiąc temu gwiazda wystraszyła wszystkich fanów stwierdzeniem, że bardzo źle znosi swój stan. Jest to dużym zaskoczeniem dla młodej mamy, która dwie poprzednie ciąże przechodziła raczej bez większych problemów.

Teraz jednak gdy pojawiła się w talk-show innej ciężarnej influencerki - Wersow, Sylwia Przybysz zdradziła, że cierpi na poważne bóle kręgosłupa, a wcześniej odczuwała stany lękowe i obawiała się, że mogą one zaszkodzić jej dziecku. Uspokoiła się dopiero po wizycie u specjalisty.

Muszę i tak iść do psychologa, mimo że wyszłam z tego, kiedy dowiedziałam się, że z dzieckiem jest na pewno wszystko ok. Muszę iść do psychologa przed porodem mowiła gwiazda w programie Wersow.

Zobacz zdjęcia: